Mobil

Android için En İyi Duvar Kağıdı Uygulamaları!

Akıllı telefon kullanan her kullanıcı telefonunu özelleştirmek ister. Bu özelleştirmeyi zil sesini değiştirerek, duvar kağıdını değiştirerek veya var olan temasını değiştirerek yapar. Peki onca para ödeyip aldığımız bu akıllı telefonları neden özelleştirmek isteriz? Aslında bu sorunun basit bir cevabı var.

Telefonunuzdaki yaptığınız bu ufak tefek değişiklikler çoğu zaman sizin karakterinizi yansıtır. Değiştirdiğimiz zil sesi veya duvar kağıdı sayesinde telefonumuzu daha çok benimser ve ona daha çok bağlanırız. Peki duvar kağıtlarını değiştirebileceğimiz uygulamalar neler? Diye soracak olursanız gelin isterseniz bu uygulamalara yakından beraber bakalım.

Akıllı telefonlarınızda kullanabileceğiniz duvar kağıdı uygulamaları.

ZEDGE

Birçok özelleştirme seçeneğini sunan ZEDGE isimli uygulama, Google Play Store da 100 milyon kez indirilmiş. Zil sesi, duvar kağıdı, bildirim sesi ve ikon gibi birçok şeyi değiştirmenizi sağlayan bu uygulama ortalama 10 mb boyutunda. Canlı duvar kağıdı seçeneğinin de bulunduğu bu uygulamada, oldukça geniş bir kaynak bulunuyor.

:: ZEDGE uygulamasını indirmek için buraya tıklayın.

duvar-kagidi-uygulamalari-3

SuperHero Wallpaper

Boulevard tarafından geliştirilen bu uygulama, sadece 4 mb boyutunda. Sevdiğiniz süper kahramanların birçok görseline bu uygulama sayesinde ulaşabilirsiniz. Beğendiğiniz resmin üzerine tıkladığınız da, görseli çok kısa bir sürede cihazınıza yüklüyor. Google Play Store da 1 milyon kez indirilen bu uygulamanın tek kötü yanı biraz yavaş çalışması.

:: SuperHero Wallpaper uygulamasını indirmek için buraya tıklayın.

duvar-kagidi-uygulamalari-2

 

Cellsea

Özellikle zil sesi ve duvar kağıtlarını özelleştirebildiğiniz bu uygulama, 6.1 mb boyutunda. Uygulama içerinde kategoriler de bulunan görsellere oldukça hızlı ulaşabiliyorsunuz. Müzik düzenleme ve görsel düzenleme gibi seçenekleri de sunan bu uygulama, Google Play Store da 100 bin kez indirilmiş.

:: Cellsea uygulamasını indirmek için buraya tıklayın.

duvar-kagidi-uygulamalari-1

MTP Ringtones & Wallpaper

MyTinyPhone tarafından geliştirilen bu uygulama, geliştiricisinin baş harflerinden oluşuyor. MTP Ringtones & Wallpaper uygulaması sayesinde telefonunuza istediğiniz zil sesi dosyalarını ve duvar kağıtlarını indirebilirsiniz. Google Play Store da 1 milyon kez indirilen bu uygulama, sadece 3.2 mb boyutunda.

:: MTP MTP Ringtones & Wallpaper uygulamasını indirmek için buraya tıklayın.

duvar-kagidi-uygulamalari-4

HD Duvar Kağıtları

OGQ isimli geliştirici tarafın hazırlanan bu uygulama, günlük olarak güncelleniyor. 50 milyonun üzerinde bir kullanıcıya sahip olan bu uygulama, oldukça sade bir tasarıma sahip. Beğendiğiniz görselleri tek tuş ile indirip telefonunuza kurabiliyorsunuz. Google Materyal tasarıma uygun görsellerinde mevcut olduğu kütüphane günlük olarak güncelleniyor.

:: HD Duvar Kağıtları uygulamasını indirmek için buraya tıklayın.

duvar-kagidi-uygulamalari-5

Bir cevap yazın

Başa dön tuşu