Mobil

Android Telefonunuzdan Silinen Mesajları Kurtarmak

0
(0)

Yanlışlıkla mesajlarınızı sildiniz mi ? Umarım silmemişsinizdir. Fakat , üzülmeden önce size şunu söyleyelim ; silinen mesajları %99 ihtimalle geri getirebilirsiniz. Bunun için en önemli bileşen ise zamandır. Eğer bir mesajı sildiyseniz , onu geri getirmek için çabuk davranmalısınız. Çünkü silinen mesajlar belleğin belli bir kısmında tutulurlar ve belleğin o kısmı üzerine yazılabilir bir şekilde dizayn edilmiştir. Yani , üzerine başka bir şeyler yazılmadan (daha da açık olursak , mesajınız tamamen yok olmadan) geri getirmelisiniz. Ne kadar çok beklerseniz mesajlarınızı kurtarma ihtimaliniz de o kadar düşecektir. Aşağıda , android telefonunuzdan silinen mesajlarınızı nasıl geri getireceğinizi anlattık.

Screenshot_2015-02-27-13-56-00

Mesajları Kurtarmak İçin İhtiyacınız Olanlar

Silinen mesajlarınızı geri getirebilmeniz için bir çok bilgisayar tabanlı araç mevcut. Tabii ki Mac kullananlar için de var. Genel konuşacak olursak , neredeyse çoğu ücretsiz ya da ücretsiz deneme sürümüne sahip olabiliyorsunuz.

Seçtiğiniz kurtarma aracınıza bağlı olarak yaptığı iş farklılık gösterebilir ama temelde hepsi aynı işi yapar. Android telefonunuzun belleğini tarar , tanımlar ve “silinen” mesajlarınızı kurtarır. Mesajlarınızı geri kurtarırken izleyeceğiniz adımlar 4 adımdan oluşuyor : telefonu bağla , tarat , önizleme ve kurtarma. Kullanacağınız araç diğer verilerinizin yanında mesajlarınızı da kurtarabiliyor. İşte , denemeye değer bazı kurtarma programları :

Son Güncelleme: 5 Mart 2021

Bu yazıya kaç yıldız verirsin?

Lütfen değerlendir!

Yazının puanı: 0 / 5. Toplam oy: 0

Bu yazıya şimdiye kadar puan veren olmamış. İlk sen puanlamak ister misin?

1 2Sonraki sayfa

Bir cevap yazın

Başa dön tuşu

TeknolojiDolabı'ndan ayrılmak üzeresiniz.

Bekleyin...
adresine 10 saniye içinde yönlendirileceksiniz...

Devam etmek için yukarıdaki linke tıklayın yadabağlantıyı iptal edin.