Android VPN Uygulamaları

Android VPN Uygulamaları

Android akıllı telefon ve tabletlerinizde güvenle kullanabileceğiniz Android VPN Uygulamaları ‘ndan en iyi 10 tanesini sizler için derledik.

VPN sadece sansürü aşmak için kullanılan bir araç değil. Kısaca VPN, bağlantınızı güvenli hale getirir ve herhangi bir ağa bağlanırken sizin bağlantınızı şifreler ve kimliğinizin bulunamamasını sağlar. VPN kullanmanın avantajlarını Neden VPN Kullanmalısınız yazımızda detaylı olarak anlatmıştık.

Android telefonunuzda veya tabletinizde VPN hizmetlerinden faydalanabilirsiniz. Android Cihazlara VPN Nasıl Kurulur, Kullanılır buradaki yazımızda anlatmıştık.

Bu yazımızda sansürlü sitelere erişmek ve daha güvenli internet kullanımı için Android VPN Uygulamaları’nı sizlere sunuyoruz.

Android VPN Uygulamaları

Google PlayStore bir çok VPN uygulaması mevcut. VPN uygulamarında çeşitlilik ve farklılıklar var. Bu yazımızda kullanılabilirliği ve güvenilirliği kullanıcılar tarafından test edilmiş – onaylanmış en iyi 10 VPN uygulamasını sizler için listeledik.

1-Turbo VPN

Android-VPN-Uygulamalari

Turbo VPN şüphesiz en iyi ve en beğenilen VPN uygulamalardan biri. Uygulamayı indirmek ve kullanmakücretsiz, ancak bu ücretsiz deneyimin karşılığı olarak gösterilen reklamlara katlanmanız gerekecek. Ayrıca uygulamanın WiFi, LTE ve 3G gibi tüm ağlar üzerinde VPN sunucusuna bağlanabildiğini belirtmeden geçmeyelim.

2-VPN Proxy Master

Android-VPN-Uygulamalari

VPN Proxy Master uygulaması düz ve hoş görünen bir tasarıma sahip. Turbo VPN‘e benzeyen bu uygulama aynı zamanda onun gibi reklam içermekte. Bir VPN uygulaması için gerekli tüm kriterlere sahip olan VPN Proxy Master, ayrıca ve güvenlik için OpenVPN protokollerini (UDP / TCP) kullanarak verilerinizi şifreler.

3-Free VPN – Betternet

Android-VPN-Uygulamalari

Free VPN – Betternet, adında da anlaşılabileceği üzere ücretsiz VPN hizmeti kullanmanızı sağlayan bir başka uygulama olmakla beraber, bir takım ilave özellikler de sunuyor. Ayrıca listedeki diğer uygulamalarda olduğu gibi, gerçekten hızlı bir VPN bağlantısı sunduğunu da belirtmeden geçmeyelim.

4-Hola Free VPN Proxy

Android-VPN-Uygulamalari

Özellikle sunduğu Türkçe dil desteğiyle ülkemizde yaygın şekilde kullanılan bu ücretsiz VPN uygulamasının, aynı zamanda bir Chrome uzantısı olan versiyonu da bulunmakta.

Hola Free VPN Proxy
Hola Free VPN Proxy
Developer: Hola
Price: Free

5-Opera Free VPN

Android-VPN-Uygulamalari

Sanırım listemizde en az bahsetmemiz gereken VPN uygulamalarında biri Opera Free VPN olsa gerek. Zira kalitesi ve kullanıcı dostu arayüzüyle nam salmış bu uygulama, zaten aktif şekilde birçok kullanıcı tarafından kullanılmakta. (Bakınız : Opera Ücretsiz ve Sınırsız VPN Nasıl Kullanılır?)

Opera Free VPN - Unlimited VPN
Opera Free VPN - Unlimited VPN

6-TunnelBear VPN

Android-VPN-Uygulamalari

Listemizdeki kullanması en basit uygulamalardan biri olan TunnelBear VPN, başlangıçta ücretsiz olarak 500 MB’lık bir kota veriyor. Daha sonra uygulamayı kullanmaya devam edebilmek için size uygun bir tarife satın almanız gerekmekte.

TunnelBear VPN
TunnelBear VPN
Developer: TunnelBear, LLC
Price: Free

7-Free VPN proxy by Snap VPN

Android-VPN-Uygulamalari

Free VPN proxy by Snap VPN, Google Play’de bulunan kullanıcılarının onayını almış ücretsiz ve kaliteli VPN uygulamalarından biri. Güvenli ve hızlı olmasının yanı sıra bu uygulama, kullanıcı dostu arayüzü sayesinde herkes tarafından rahatlıkla kullanılabilir.

8-VPN Master

Android-VPN-Uygulamalari

VPN Master, Google Play‘de en çok oy alan VPN uygulamaları arasında olmakla beraber, şimdiye kadar 1 milyondan fazla kez indirilmiş. Uygulamanın reklam içerdiğini de belirtmeden geçmeyelim.

VPN Master (Free)
VPN Master (Free)
Developer: MasterVPN
Price: Free

9-Super VPN

Android-VPN-Uygulamalari

Google Play’da bulunan kullanımı en kolay VPN uygulaması olarak nitelendirebileceğimiz Super VPN, şimdiye kadar 1 milyondan fazla kez indirilmiş.

Super VPN - Best Free Proxy
Super VPN - Best Free Proxy
Developer: SuperVPN Inc
Price: Free

10-Yoga VPN

Android-VPN-Uygulamalari

Son olarak, şirin ve kullanımı kolay arayüzüyle Yoga VPN, ücretsiz ve kaliteli bir VPN hizmeti arayan kullanıcıların mutlaka test etmesi gereken uygulamalar arasında yer alıyor.

Kaydet

Yorum Yap

Yorum Yap