En İyi 7 Android Yedekleme Uygulaması

Bu yazımızda Android akıllı telefon veya tabletlerde, tüm verilerinizi yedeğini almak ve sonrasında bu yedeği geri yüklemek için kullanılabileceğiniz en iyi 7 Android yedekleme uygulaması sunacağız.

Android telefonlarımız gün içerisinde yaptığımız  Aramalar, mesajlaşmalar, e-posta, internet sitelerinde gezinme, müzik dinleme, sosyal ağ sitelerinde gezinmeler dolayısıyla çok fazla veri ve dosya saklar duruma geldi. Bu nedenler sık sık hata ve bozlmalar ile karşılaşabilmekteyiz.Bunun içinde telefonumuzda yedek almamız artık şart.Android işletim sistemli akıllı telefonlarda yedek almak ve sonrasında bu yedeği geri yüklemek için kullanılabilecek çok sayıda uygulama var. Bunun için En İyi 7 Android Yedekleme Uygulaması nı sizler için derledik.

Android Yedekleme Uygulamaları

App Backup Restore Transfer

En İyi 7 Android Yedekleme Uygulaması

Android cihazlarınızda uygulamaları yedeklemek ve geri yüklemek için kullanabileceğiniz pratik bir uygulama olan App Backup & Restore, kurulum dosyalarını güvende tutmak isteyenler için birebir.
[appbox googleplay mobi.infolife.appbackup]

BackUp Your Mobile

En İyi 7 Android Yedekleme Uygulaması

Backup Your Mobile; akıllı telefonunuzdaki sistem ayarlarını, uygulamaları, kısa mesajları ve arama kayıtlarını kolayca yedekleyebiliyor. Son derece sade bir arayüze ve kolay kullanıma sahip uygulama tamamen ücretsiz.

[appbox googleplay com.backupyourmobile]

My BackUp

En İyi 7 Android Yedekleme Uygulaması

MyBackup’un hedef grubu yeni başlayanlar. Basit bir arayüz ve kasıtlı olarak sınırlı yedekleme seçenekleri uygulamayı çok ulaşılabilir kılar. Ayrıca uygulama ayarlarını, verileri ve APK’ları yedeklemek için root gerektiren seçenekler içerir.

[appbox googleplay com.rerware.android.MyBackup]

G Cloud Backup

En İyi 7 Android Yedekleme Uygulaması

Ücretsiz 1GB yedekleme alanı sağlar. SMS, arama kayıtlarını, kişileri, sistem ayarlarını, fotoğrafları, videoları ve müziği kaydetmenizi sağlar.

Dosyalarınızı yeni bir cihaza kolayca taşıyabilir ve kişisel uygulamaları bir şifre ile koruyabilirsiniz. Kök ayrıcalıklarına veya herhangi bir benzersiz yapılandırmaya ihtiyaç duymaz. Hatta harici SD kartlarına yedeklemeye izin verir.

[appbox googleplay com.genie9.gcloudbackup]

Super Backup & Restore

En İyi 7 Android Yedekleme Uygulaması

Uygulamalarınızı, kişilerinizi, mesajlarınızı, çağrı geçmişinizi, yer işaretlerinizi ve takvimlerinizi SD kartınıza veya Google Drive’ınıza yedeklemenizi sağlar.

[appbox googleplay com.idea.backup.smscontacts]

Titanium Backup

En İyi 7 Android Yedekleme Uygulaması

Root gerektirir. Ücretsiz sürümü ile, uygulama verileri, SMS, rehber, vb. İle birlikte uygulamaları yedekleyebilir ve geri yükleyebilirsiniz. Aynı zamanda SD karta yedeklemeyi de destekler.

[appbox googleplay com.keramidas.TitaniumBackup]

Helium

En İyi 7 Android Yedekleme Uygulaması

Helium, root gerektirmeyen en iyi Android yedekleme uygulamasıdır.Uygulamalarınızı, verilerinizi, rehberinizi, mesajlarınızı ve arama günlüklerinizi yedeklemenize izin verir.

[appbox googleplay com.koushikdutta.backup]

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

Başa dön tuşu