Android’de Bulut Depolama Hesaplarını Yönetmek

Android’de Bulut Depolama Hesaplarını Yönetmek

Android’de Bulut Depolama Hesaplarını Yönetmek

Çok sayıda bulut depolama hesabınız mı var? Android’de bulut depolama hesaplarını yönetmek için kullanabileceğiniz Unclouded isimli harika bir uygulama mevcut. Material Design tasarım çizgisiyle uyumlu olan bu araç ile Android işletim sistemli akıllı telefonunuzda Dropbox, Google Drive, OneDrive, BOX ve MEGA gibi popüler bulut depolama hizmetlerinizdeki hesaplarınızı kolayca yönetebilirsiniz.

Uygulama bulut depolama hesabınızda en çok hangi türden dosyaların yer aldığını (fotoğraf, video gibi) öğrenmenize olanak tanıyor. Hatta hangi dosyaların birden fazla kopyasının bulunduğunu da tespit edebiliyorsunuz. Unclouded hangi dosyaların ne zaman düzenlendiği bilgisini de sağlamakta. Arama seçeneğiyle istediğiniz dosyaya hızlı şekilde ulaşmanız mümkün.

Androidde-Bulut-Depolama-Hesaplarını-Yönetmek

Arayüzde Overview, Explorer, Duplicates ve Categories şeklinde dört başlıkla işlevlerden kolayca faydalanma imkanı sunulmuş. Kullanım deneyimi açısından Google Drive uygulamasına yakın olduğunu söyleyebiliriz. Basit ve hayli kullanışlı bir uygulama olan Unclouded’ı Google Play üzerinden ücretsiz indirebilirsiniz.

Sosyal Medyada Paylaşın:
Kaynak:

BİRDE BUNLARA BAKIN

Düşüncelerinizi bizimle paylaşırmısınız ?

Yorum yazmak için giriş yapmalısın
Sitemizde bilgisayar ve akıllı telefon kullanıcılarının sık karşılaştığı sorunlara ait çözümleri bulabilirsiniz.