Apple Teknik Servis Randevusu Nasıl Alınır ?

Apple Teknik Servis Randevusu Nasıl Alınır ?

Apple teknik servisinde randevu alamayalardanmısınız, her baktığınızda hiç boş yer bulunmuyormu ? Size en yakın yerden Apple Teknik Servis Randevusu Nasıl Alınır  yazımızda açıklıyoruz.

Apple’ın müşteri desteği için AppleDestek uygulaması AppStore’da mevcut. AppleDestek uygulamasını hemen aşağıdaki linkten indirebillirsiniz.

Apple Support
Apple Support
Developer: Apple
Price: Free

Apple Destek uygulaması artık sadece Apple Store’lardan randevu alma işine yaramıyor artık konumunuza en yakın Apple Yetkili Teknik Servisinden gün-saat seçimiyle randevu alınabiliyor.

Konumunuza en yakın Apple Teknik Servis Randevusu Nasıl Alınır ?

Uygulamayı başlatmak için Apple Kimliği’nizle giriş yapın ve Apple hesabınıza tanımlı ürünler listesinden sorun yaşadığınız cihazınızın üstüne dokunun.Ardından ekrana gelen destek seçeneklerinden sorununuza en yakın olan başlığa dokunun.Apple Teknik Servis Randevusu Nasıl Alınır ?

Apple Yetkili Teknik Servisileri’nden randevu alabilme noktasına kısa yoldan ulaşabilmek için “Onarımlar ve Fiziksel Hasar” seçeneğine dokunabilirsiniz.Apple Teknik Servis Randevusu Nasıl Alınır ?

Yine gelen sorun seçeneklerinden, sorununuzla en alakalı olan başlığa dokunun ve gelen ekranda yer alan “Onarım için Getirin” başlığının altında yer alan “Hemen konum bulun” seçeneğine dokunun. Apple Teknik Servis Randevusu Nasıl Alınır ?Operatör Seçin ekranından “İletişim operatörü yok” seçneğine dokunarak devam edin.

Apple Teknik Servis Randevusu Nasıl Alınır ?Uygulamanın konumunuza erişebilme izni varsa konumunuza bağlı olarak Apple Yetkili Servisleri direkt listelenecektir. (Uygulamanın konumunuza erişim izni yoksa sizden izin vermeniz için bir diyalog ekranı gelecektir.)

Apple Teknik Servis Randevusu Nasıl Alınır ?

Konumunuza en yakın mağazaya dokunduğunuzda yetkili servisin günlere göre uygun randevu saatleri ekranda listelenecektir.

Apple Teknik Servis Randevusu Nasıl Alınır ?Sizin için uygun olan günü ve saati seçerek “Rezervasyon Yap” demeniz yeterli olacaktır.Apple Teknik Servis Randevusu Nasıl Alınır ?

 

Sosyal Medyada Paylaşın:

BİRDE BUNLARA BAKIN

2 yorum

Düşüncelerinizi bizimle paylaşırmısınız ?