AppStoredan Kredi Kartı Kaldırma

AppStoredan Kredi Kartı Kaldırma 1

AppStoredan Kredi Kartı Kaldırma nasıl yapılır ? Apple store kredi kartı nasıl silinir? AppStore kredi kartı bilgileri nasıl kaldırılır?

Uygulama satın alırken veya yeni bir apple kimliği açarken kredi kartı bilgileri girerek hesap açılmaktadır.Bir uygulama satın aldınız, Appstore kredi kartı bilgilerinizi otomatik olarak kaydeder. Tabi bu ileriki alımlarınızda size kolaylıklar sağlar. Ancak çok kişinin kullandığı cihazlarda bu size sorun oluşturabilir.

Peki kredi kartı bilgilerini AppStore’dan nasıl silebiliriz?

AppStoredan Kredi Kartı Kaldırma

Kredi kartı bilgilerini AppStore’dan silmek için Telefonun Ayarlar > İTunes ve Apple Store > Apple Kimliği bu adımları takip ediyoruz ve bu ayarın üzerine bir kere dokunuyoruz.

Apple Kimliğimi Göster buraya bir kere dokunuyoruz ve apple parolasını giriyoruz.

  • Ödeme Bilgileri
  • Hiçbiri

AppStoredan Kredi Kartı Kaldırma

AppStoredan kredi kartı bilgisi kaldırma olayını telefon’dan bu şekilde ödeme bilgisini iptal edebiliriz.? Bundan sonra diğer adım Bilgisayar üzerinden İtunes üzerinden ödeme bilgisini kaldırma yöntemi şimdi bununla ilgili bilgi vermeye geçelim.

İtunes üzerinden Ödeme Türü Nasıl İptal Edilir?

bilgisayarda yüklü kurulu olan ve yedekleme, güncelleme yaptığınız itunes programı üzerinden apple ödeme bilgileri nasıl silinir? İtunes açıyoruz ve kullanıcı adı ve apple şifresi ile giriş yapıyoruz?

  • Hesap > Hesabımı Görüntüle
  • Hesap Bilgileri
  • Ödeme Türü > Düzenle

AppStoredan Kredi Kartı Kaldırma

ödeme bilgilerini düzenle “Hiçbiri” adımını seçiyoruz , önceden tanımlı bir kredi kartı Visa, MasterCard, American Express vs. kart bilgileri yerine “Hiçbiri” tipini işaretleyin ve Bitti düğmesi ile işlemi tamamlayabilirsiniz.

bu yaptığımız işlem ile apple store kredi kartı silme adımını gerçekleştiriyoruz, ardından uygulama içi ödeme veya uygulama satın alımlarda ödeme bilgisi olmadığı için iptal etmiş oluyoruz.

#Kredi Kartı Olmadan Apple Kimliği Nasıl Açılır?

#Kredi Kartı Olmadan Amerika App Store Hesabı Nasıl Açılır ?

Başka Yazı Yok

Kayıt Ol

Zaten üye misiniz? Giriş Yap

Giriş Yap

Henüz üyeliğiniz yok mu? Kayıt Ol