B612 Android uygulaması ile en içten selfieleri çekin

b612-292x300

Selfie çılgınlığının başlaması ile birlikte bir çok insan cep telefonunun ön kamerası ile selfie modasına ayak uydurmaya başladı. Selfie macerasının artması ile birlikte, Android kullanıcıları ilginç selfieleri çekmek için farklı Android uygulamaları aramaya başladı.

Bugün sizlere farklı Selfie deneyimleri sunacak olan B612 Android apk uygulamasını tanıtacağım. ” En içten Selfieler “ sloganı ile uygulamayı Android kullanıcılara sunan LINE Corporation, Play Store Fotoğrafçılık kategorisinde kısa sürede ücretsiz uygulamalar kategorisinde ilk 3’e girdi. B612 Selfie çekme uygulaması sunduğu farklı özellikler ile selfie çekmeyi sevenlerin kısa sürede seveceği bir uygulama haline gelecektir.

B612 Uygulaması hangi özellikleri sunuyor?

1) Selfie videoları özelliği sayesinde 3 veya 6 saniyelik sesli video selfiesi çekebilirsiniz.
2) Arka kamera desteği ile sadece yüzünüzü değil, gözünüz ile gördüğünüz her yeri çekin.
Uygulama içerisinde yer alan filtreleri kullanarak fotoğraflarınıza farklı görünümler katabilirsiniz. Fotoğrafınızın kenarlarını koyulaştırıp kendinizi ön plana çıkartmanız bu filtrelerden sadece bir kaçı.
Kolaj çekimi ve Selfie çubuğu ile entegre olması diğer önemli özelliklerinden bir kaçı.

B612 Uygulaması nasıl yüklenir ?

Buraya tıklayarak B612 APK indir sayfasına gidiyoruz. Yükle butonuna bastıktan sonra uygulamanın yüklenmesini bekliyoruz. Ardından kurulumuna geçebilirsiniz. İyi selfieler dileriz.

b612-android

Bir cevap yazın

Başa dön tuşu