Bandicam: Oyun İçin Ekran Videosu Kaydetme Programı

Bandicam: Oyun İçin Ekran Videosu Kaydetme Programı

Bandicam Oyun İçin Ekran Videosu Kaydetme Programı oyun ve ekran videosu kaydetmek oldukça kolay bir işlemdir.

Bandicam ne işe yarar?

Bandicam, bilgisayar kullanıcılarına oyun videosu kaydetme ile ekran videosu kaydetme konusunda yardımcı olan, ayrıca ekran görüntüsü yakalama gibi ekstra kullanışlı özelliklere sahip olan bir ekran kaydetme programıdır.

Masaüstünde gerçekleştirdiğiniz her türlü aktiviteyi video olarak kaydetmenize olanak sağlayan program ile ekranın hangi bölümünü kaydetmek istediğinizi de kolayca seçme şansına sahipsiniz. Sizlere sunduğu iç alanı saydam bir pencere yardımıyla kayıt altına alacağınız bölümü hızlı bir şekilde belirleyebilirsiniz.

Bandicam  Oyun İçin Ekran Videosu Kaydetme Programı nasıl kullanılır?

Bandicam ile bilgisayar ekranında olup bitenleri kaydedebilirsiniz. Program sayesinde yüksek çözünürlükte, oyun videoları, tanıtım videoları ve masaüstünüzü kaydedebilirsiniz. Bandicam Türkçe dil seçeneği sunmaktadır.

Özellikle online oyunlar, arkadaşları veya diğer çevresi için oyundan bazı görüntüleri kaydetmek ister. Play Station oynayanlar özellikle attığı harika gollerin videolarını kaydeder ve arkadaşları ile paylaşır. Bu ve benzeri durumlar için oyun videosu, video ve masaüstü ekran görüntüsü kaydetmek için yardımcı program gerekir. Bandicam kaliteli oyun videosu kaydetme, ekran videosu çekme veya masaüstü ekran görüntüleri yakalamak için yardımcı olan en iyi programlardan biridir.

Bandicam: Oyun İçin Ekran Videosu Kaydetme Programı

Bu harika program sayesinde oyundan bir bölümün videosunu kaydedebilirsiniz. Veya ekran videosu çekebilirsiniz.

Bandicam programı harika özellikler sunuyor. Kısa ve küçük video dosyaları kaydedebilirsiniz. Veya dilerseniz 24 saatten fazla aralıksız video kaydetme imkanı sunuyor. Bazı ekran videosu kaydetme programları kaliteli sonuçlar vermez. Ama Bandicam programı 2560×1600 çözünürlükte video kaydetme yapmayı sağlar. 720p/1080p HD kalitede video kaydetme yapabilir ve kaydettiğiniz videoları popüler video sitelerine yükleyebilirsiniz. Herhangi bir dönüşüm işlemi yapmadan doğrudan video sitelerine yükleyebilirsiniz.

# Bandicam’ı buraya tıklayarak indirebilirsiniz.

Bandicam haricinde bir çok ekran kaydetme programı mevcuttur. Bunun için En iyi Ekran Kaydetme Uygulamaları  yazımıza bakabilirsiniz.

Sosyal Medyada Paylaşın:
Kaynak:

BİRDE BUNLARA BAKIN

Düşüncelerinizi bizimle paylaşırmısınız ?