Android Battery Doctor Battery Saver Full

Android Battery Doctor Battery Saver Full

Battery Doctor (Battery Saver) bataryanızı koruyan ve yaklaşık ne kadar ömrü kaldığını söyleyen bir uygulamadır. Birçok farklı özellik kullanarak (bazı durumlarda) kullanım süresini uzatmanıza izin verir.Android Battery Doctor Battery Saver Full olarak sizlere sunuyoruz.

Android Battery Doctor Battery Saver Full

Android Battery Doctor Battery Saver Full

Bunu gerçekleştiren metod bataryanıza ekstra güç veren üç talimat üzerine kurulu bir program içerir. Bataryanızın ömrünü uzatan en önemli özelliği Battery Doctor (Battery Saver) uygulamasının barındırdığı işlemleri silme aracıdır.

Bu araç, bataryanızın ömrünü arttırmak için gerekli olan ve normalde arka planda çalışarak kullanmasanız bile enerji tüketen birçok uygulamayı sonlandırmaya izin verir. Battery Doctor (Battery Saver) bunların hepsini siler.

Battery Doctor (Battery Saver) kullanarak sadece bataryanızın ne kadar süresi kaldığını öğrenmez ayrıca belli görevler için ne kadar dayanacağını bilirsiniz. Örneğin Angry Birds oynarsanız ya da durmaksızın Youtube videoları izlerseniz ne kadar dayanacağını kontrol edebilirsiniz.

Battery Doctor (Battery Saver) batarya ömrünüzü hesaplamanızı ve bazı durumlarda onun performansını arttırmanızı sağlayan iyi bir uygulamadır.

————————————————————-

Boyut5-mb
Sıkıştırma: Rar / Şifresiz
Tarama: Webroot. / Durum Temiz

————————————————————–

Battery Doctor Battery Saver Apk İndir

Sosyal Medyada Paylaşın:
Kaynak:

1 Yorum

Düşüncelerinizi bizimle paylaşırmısınız ?

Yorum yazmak için giriş yapmalısın
Sitemizde bilgisayar ve akıllı telefon kullanıcılarının sık karşılaştığı sorunlara ait çözümleri bulabilirsiniz.