Call of Duty: Warzone nasıl indirilir ?

PC, PlayStation 4 ve Xbox One için Call of Duty: Warzone ücretsiz olarak indirimeye sunuldu. Peki Call of Duty: Warzone nasıl indirilir ?

Warzone‘da 150’ye kadar oyuncu tek bir savaşa katılabilecek. Diğer rakipleri Fortnite 100’e sahip ve Apex Legends 60’a izin veriyor.

Oyuncular üç kişilik takımlarda yarışacak. Geliştirme sırasındaki sızıntılar, tek bir oyunda en fazla 200 oyuncu olabileceğini düşündürdü. Geçen yıl yayınlanan Call of Duty: Modern Warfare oyuncularına aşina olacak Verdansk şehrinde gerçekleşiyor. Oyunun haritası da 300 puanlık ilgi alanı ile büyük.

Oyuncular pozisyonlarını kaydedebilecek ve farklı konsollarda yeniden başlayabilecek ve oyuncuların oyunda ilerlemelerini sürdürecekler.

Oyuncular, kendilerini veya takım arkadaşlarını ölümden diriltebilecek yükseltmeler, teçhizatlar ve jetonlar satın almak için oyun içi nakit kazanabilecekler.

Grafikleri ile her PC’nin kaldırmayacağı oyun, sunduğu grafikler, haritalar ve silah çeşitliliği ile dikkatleri üzerine çekmeyi başarıyor.

Call of Duty: Warzone sistem gereksinimleri

Minimum sistem gereksinimleri

  • İşletim Sistemi: Windows 7 64-Bit veya Windows 10 64-Bit
  • İşlemci: Intel Core i3 4340 veya AMD FX 6300
  • RAM: 8 GB
  • Ekran kartı: NVIDIA GeForce GTX 670 2 GB / GTX 1650 4 GB veya AMD Radeon HD 7950
  • Depolama: 175 GB

Önerilen sistem gereksinimleri

  • İşletim Sistemi: Windows 10 64 Bit
  • İşlemci: Intel Core i5 2500K veya AMD R5 1600X
  • RAM: 12 GB
  • Ekran kartı: NVIDIA GeForce GTX 970 4 GB / GTX 1660 6 GB veya AMD Radeon R9 390 / AMD RX 580
  • Depolama: 175 GB

Call of Duty: Warzone nasıl indirilir ?

Önceden Call of Duty: Modern Warfare’ı satın aldıysanız, Activision’ın yeni hayatta kalma oyununa sahip olmak için hiçbir şey yapmanız gerekmiyor. Call of Duty: Modern Warfare’a sunulan bir güncelleme yardımıyla Call of Duty: Warzone’a ücretsiz olarak erişebilme imkanı yakalıyorsunuz. Activision, son güncellemeyi yapan oyunseverlerin 18 ila 22 GB arasında değişen boyutlarda yeni bir indirme yapacağını açıkladı.

Call of Duty: Modern Warfare’ı daha önce almadıysanız, kullandığınız platformun mağazasına erişerek Call of Duty: Warzone’a ücretsiz olarak sahip olabilirsiniz. Eğer PlayStation üzerinden bu oyunu oynamak istiyorsanız PlayStation Store, Xbox üzerinden oynamak isterseniz Xbox Store ya da bilgisayar üzerinden oynamak istiyorsanız, Battle.net‘e erişebilirsiniz.

Activision tarafından yapılan açıklamalara göre Call of Duty: Modern Warfare’a sahip olmayan oyunseverler, 83 ila 101 GB arasında büyük bir indirme yapacaklar. Bu büyük boyut, indirmenin onlarca saat sürebileceğini gösteriyor. Ancak geliştirici ekip, oyunseverlerin sıkılmaması için bir şeyler düşünmüş. Eğer Call of Duty: Warzone’u indirirken sıkılırsanız, Call of Duty: Modern Warfere’ın demosunu oynayabiliyorsunuz.

Minimum 83 GB büyüklüğünde olan Call of Duty: Warzone’un ilk 20 GB‘lik bölümü, Call of Duty: Modern Warfare’ın çevrimdışı oynayabileceğiniz “Gunfight” isimli modunu içeriyor. Sadece botlarla oynayabileceğiniz bu mod, indirme işlemine devam ederken erişilebilir hale geliyor. Böylelikle Call of Duty: Warzone’un inmesini beklerken sıkılmamış oluyorsunuz.

Bir cevap yazın

Başa dön tuşu