Can Sıkıntısını Gideren Android Oyunları

Can Sıkıntısını Gideren Android Oyunları

Google Play Market’te binlerce oyun arasından Can Sıkıntısını Gideren Android Oyunları ‘nı sizler için seçtik.

Mobil oyunlar telefon kullanıcıları için vazgeçilmezler arasındadır. Canınız sıkılıyor ve telefonda ne yapacağınızı bilmiyorsanız vakit öldürmek için telefona yüklenebilecek oyunları aşağıda bulabilirsiniz.

Özellikle Android platformundan seçtiğimiz bu mobil oyunların bir kısmı iOS platformunda da bulunuyor.

Can Sıkıntısını Gideren Android Oyunları

Tamir,Araba parçalama, strateji oyunu : Junkyard Tycoon

Can Sıkıntısını Gideren Android Oyunları

İşletme oyunlarını seviyorsanız denemeniz gerektiğini düşündüğüm Android platformuna yeni giriş yapan keyifli oyunlarından birisidir. Amacınız sahibi olduğunuz hurdalıkta araçları parçalamak, para eden parçalarını toplamak-satmak ve şehirde farklı iş alanları kurmaktır.

Oyunun oynama şekli çok kolaydır. Sizin kapınızın önüne gelen çekici size hasarlı araba getirecektir. Onun üstüne tıkladığınızda hasarlı arabayı belli bir para karşılığı satın alabilir parçaladıktan veya onardıktan sonra kat kat fazlasına satabilirsiniz.

Bulmaca zeka oyunu : Tentacle Wars

Can Sıkıntısını Gideren Android Oyunları

Oyunda uzaylı yaşam formunun hastalık kapan organizmalarını kurtarmayı amaçlıyoruz. Bunu başarmak pek de kolay olmuyor çünkü bulaşan virüs epey kuvvetli. Hastalıklı organizmaları kurtarabilmek için sağlıklı olan hücrelerden antikor transferi yapmamız gerekiyor. Söz konusu hastalıklı hücreyi tedavi edebilmek için hücrenin üzerinde yazan sayı kadar antikora ihtiyacımız var. Hücreler arası transfer yapabilmek için parmağımızla hedef hücreye tıklamamız gerekiyor. Arada oluşan bağı koparmak içinse kesme hareketi yapmamız gerekiyor.

Tentacle Wars’un en güzel özelliği çoklu oyuncu desteği sunması. Bu sayede arkadaşlarımızla birlikte mücadele edebilme şansına sahip oluyoruz. Savaşlar Game Center üzerinden çevrimiçi olarak gerçekleştiriliyor

Oyunun oynanış biçimi :

  • Oyunda kendi hücrenizin üzerine basılı tutarak karşı hücreye doğru çekerseniz hücreniz karşı hücreye karşı saldırıya geçecektir.
  • Karşı hücrede saldırı halindeyseniz karşı hücreyi daha hızlı ele geçirmek için köprülerinizi elinizle kesin hızlı şekilde tekrardan köprü gönderin.

Bulmaca Zeka Oyunu : Disaster Will Strike

Can Sıkıntısını Gideren Android Oyunları

Yumurtaları yok etmek için yapmanız gereken başarılı atışlar ile yumurtanın bulunduğu kale düzeneğini yok etmelisiniz. Hızlı ve kontrollü olarak atışlar gerçekleştirmeli ve doğru noktaya atışı göndererek düzeneğin dikkatli bir şekilde yıkılmasını sağlamalısınız ve bu sayede bir sonraki yeni bölüme geçmek için hak kazanmalısınız. Macera sizi bekliyor.

Oyunu oynama şekli çok basittir. Sol üst kısımda olan yeteneklerden birini seçiyorsunuz ve uygulayacağınız bölgeye tıklıyorsunuz.

Disaster Will Strike
Disaster Will Strike
Developer: Qaibo Games
Price: Free

Yetenek oyunu : Archer’s bow

Can Sıkıntısını Gideren Android Oyunları

Arcade kategorisinde yer alan oyun oldukça iyi diyebiliriz, oyunda görsel olarak ve grafik görüntüsü standartın üzerinde. Oyun zaman zaman sıkıcı hal alabilir ama geçen her dakikada haz alarak memnun kalacağınızdan eminiz.

 

Oyunun oynama şekli çok basittir. Okunuzun yönünü değiştirmek için üzerine basılı tutup çevirebilir , yayı basılı tutup çekebilirsiniz.

Bu oyunumuzu çok beğendiğimiz için listemizin 3.sırasına eklemiş bulunmaktayız.

Okçu yay
Okçu yay
Developer: IndieMGame
Price: Free

Yetenek oyunu : Yamgun

Can Sıkıntısını Gideren Android Oyunları

YAMGUN Android oyununda güçlü silahlarımızı uzaylı istilasını savuşturmak için kullanacağız. Dünyayı savunarak kuleyi geçilmez kılmamız gerekiyor. Düşmanlar dalga dalga geliyor ve her seferinde daha da güçlenerek. Ancak bizim de kazandığımız puana göre geliştirdiğimiz silahlarımız var. Cephanenin düşman dalgasına yeteceğinden emin olun! Zira fazla israf yapmak kulenin düşmesine neden olabilir

Bu muhteşem oyun yolculuklarda oynayacağınız eğlenceli bir oyundur.

Oyunu kontrolleri çok basittir. Silahınızı aşağı yukarı çekmek için üzerine basılı tutarak aşağı yukarı oynatmanız yeterlidir. Bir dokunuşunuzda ise düşman gemileri imha etmek için mermi atar. Silahınızı en aşağı bölgeye çekerek düşman gemilerinin enkazlarını toplayabilir ve mühimmat deponuzu doldurabilirsiniz.

YAMGUN
YAMGUN
Developer: Digital Kingdom
Price: Free

Strateji oyunu : Tactic Defense

Can Sıkıntısını Gideren Android Oyunları

Ülkeni düşmanlara karşı koruman için hem hızlı olman gerekiyor hemde yollara en uygun silahları yetiştirmen gerekiyor. Bölgedeki ağaçları kayalıkları boş zamanında düşman gelmeden silahlarınla imha edersen yeni bir silah için boş arazi açmış olacaksınız.

 

Oyunun ana menüsünde yer alan HANGAR menüsünden silahlarınızı geliştirebilir yeni yetenekler açabilirsiniz.

Oyunun oynama şekli haritada boş olan yerlere tıklayıp makine yerleştirmek. Yola tıkladığınız zaman ise sol alt kısımda ki portal veya mayın gibi mazemeleri yola döşeyebilirsiniz. Sol üst kısımda kazanılan para göstermektedir. Ne kadar çok düşman öldürürseniz o kadar çok para kazanırsınız. Ayrıca zırhlı araç patlatmak daha çok para getirmektedir.

Eğlence Oyunu : TrainClicker Evolution

Can Sıkıntısını Gideren Android Oyunları

Eski zamanlardaki gibi kol kuvveti ile vagonunuzu yürütmeye hazır mısınız ? O zaman bu oyun tam sizlere göre. Tek fark bu vagonu gerçekte değil de android telefon üzerinde oynatmanız. Kollarınızı sıvayın vagonunuzu hareket ettirmeye başlayın. Ne kadar çok kol hareketi o kadar çok yol almak ve para kazanmak demektir.

Oyunun oynama şekli çok basit sadece hızlıca ekrana dokunmanız gereklidir.

Can Sıkıntısını Gideren Android Oyunları yazımızda tanıtacağımız oyunlar şimdilik bu kadar. Sizinde oyun tavsiyeleriniz varsa yazımızın altına yorum olarak bırakabilirsiniz.

 


Bir cevap yazın