1. Ana Sayfa
  2. OYUN
  3. Candy Crush Saga’da 2000. Seviyeye Nasıl Erişilebilir?

Candy Crush Saga’da 2000. Seviyeye Nasıl Erişilebilir?

Candy Crush Saga'da 2000. Seviyeye Nasıl Erişilebilir? 1

Candy Crush Saga geliştiricisi King, dünyaca popüler oyunu için 2000. seviyeyi duyurdu. Evet, yanlış duymadınız artık oyunda toplamda 2000 seviye bulunuyor! Peki Candy Crush Saga’da 2000. Seviyeye Nasıl Erişilebilir?

Candy Crush Saga’da 2000. Seviyeye Nasıl Erişilebilir?

Phone Arena’nın haberine göre, tüm platformlarda 1 trilyon oyun oturumu gibi dikkat çekici bir barajı aşan Candy Crush Saga için gelen 2000. seviyeyi oynamak isteyenlere 1999. seviyede olmak gibi bir zorunluluk getirilmiyor.

Candy Crush Saga’da 2000. Seviyeye oynamak isteyenlerin oyun içi canlı etkinliğinde 10. seviye olmaları yeterli olacak. Yıldönümü seviyesi olarak da adlandırılan seviyede Tiffi ve Yeti bir falcıyla buluşmak üzere Sakız Pazarı’na gidiyorlar.

Oyun için canlı etkinlik ise Android, iOS, Amazon ve Windows tabanlı cihazlar için 28 Eylül itibarıyla başlamış durumda ve 7 gün boyunca aktif olacak. Hem de bu süreç içerisinde oyuncular oyunun geleceği hakkındaki detayları erkenden öğrenme şansı da elde etmiş olacaklar.

Bu etkinlikteki amaçsa şekerlemeleri toplamak ve oyunda 2K sloganı yapacak olan Renk Bombalarını patlatmak. Eğer seviyeyi geçebilirseniz 2 adet Renk Bombası ve her tür güçlendiriciden birer adet ize hediye olarak sunulacak.

Candy Crush Saga'da 2000. Seviyeye Nasıl Erişilebilir?

Candy Crush Saga oyunundan ilginç bilgiler

King, Candy Crush Saga ile ilgili bazı notları da sevenleriyle paylaştı. İşte oyunla ilgili çarpıcı detaylar:

Facebook platformuna Nisan 2012 tarihinde gelen oyun bu tarihten veri 1 trilyon oyun oturumuna ulaştı ve bu rakam küresel anlamda her bir bireyin yaklaşık 140 defa oyunu oynamasına eşit.

– Pazar günleri Candy Crush Saga için en popüler gün.

– Oyuncuların mobilde günlük şekerleme kaydırmaları 830 metreyle dünyadaki en yüksek yapı olan Burj Khalifa’nın 140 bin katı fazla.

– Her yıl mobil oyuncular 41 milyon 197 bin 500 kilometre  kaydırma yapıyorlar ve bu rakam Ay’a 54 defa gidip gitmek demek.

– Her ay ortalama 18 milyar oyun seviyesi oynanıyor.

– Candy Crush Saga, Antartika da dahil 7 kıtada da oynanmakta.

– Oyun çıktığından beri 307.1 trilyon şekerleme kaydırıldı ve 1.4 trilyon Renk Bombası kullanıldı.

Yorum Yap

Yorum Yap