Çerçevesiz Cep Telefonları

Çerçevesiz Cep Telefonları

Uçtan uca yada Full ekran olarak son zamanlarda piyasaya sürülen ve oldkça ilgi gören en iyi Çerçevesiz Cep Telefonları modellerini sizler için derledik.

Gelişen teknoloji ile birlikte bir çok marka neredeyse çerçevesiz cep telefonu modelleri ile karşımıza çıkmaya başladı. Ekran/Kasa oranı ile kullanıcısna  daha fazla dokunmatik alan özgürlüğü sağlayan bu çerçevesiz telefonlar şık görüntüleri ilede oldukça cezbedici olmaya başladı.

Ekran kasa oranııyla öne çıkan en iyi Çerçevesiz Cep Telefonları ‘nı sizler için derledik.

Çerçevesiz Cep Telefonları

# Xiaomi Mi Mix

Çerçevesiz Cep Telefonları

Son zamanlarda yeni telefonu Mi Mix 2 ile gündeme gelen Xiaomi, Mi Mix modeliyle de kullanıcılara yüzde 84’lük bir ekran-gövde oranını sunuyor.

Çerçevesiz ekranıyla bambaşka bir deneyim sunan Mi Mix, zarif duruşu ve dokunmatik alan özgürlüğüyle rakiplerinden bu konuda bir adım önde olduğunu söyleyebiliriz.

# Samsung Galaxy S8

Çerçevesiz Cep Telefonları

Ekran-gövde oranıyla tüm dikkatleri üzerine toplayan Teknoloji devi, üst ve alt çerçevelerini kaldırarak yüzde 84 oranında bir dokunmatik ekran alanını kullanıcılara sundu.

Ekran-gövde bakımında oldukça önemli başarılara imza atan Samsung, yeni telefonu Galaxy S8 bu konuda alınabilecek en iyi telefonlar arasında yer almakta.

# Samsung Galaxy S8+

Çerçevesiz Cep Telefonları

Yüzde 83’lük bir ekran-gövde oranına sahip olan Galaxy S8+ uçtan uca ekran arayan phablet kullanıcıları için güzel bir seçenek olacaktır.

18.5: 9 en-boy oranıyla diğer rakipleri arasında oldukça farklı bir görünüşe sahip olan Galaxy S8+ çerçevesiz ekran devrimin en güzel örneklerinden biri olarak gösterilebilir.

# Essential Phone

Çerçevesiz Cep Telefonları

Piyasaya sunulmasıyla birlikte ekran-gövde oranı rekorunu elleri arasına alacak olan Essential Phone, oldukça iddialı bir çıkışa hazırlanıyor.

Yüzde 85 bir dokunmatik alan sunan Essential Phone, OLED ekran teknolojisinin canlılığından bolca yararlanacak.

# LG G6

Çerçevesiz Cep Telefonları

LG G6, % 79.46 ekran-gövde oranı ile rakiplerinden biraz geride kalsa da, piyasadaki onlarca telefondan daha etkileyici ince çerçevelere sahip. Nispeten küçük, ince ve hafif bir gövdede büyük bir ekran sığdırılmış telefon, oldukça kompakt bir yapıya sahip.

Sosyal Medyada Paylaşın:

BİRDE BUNLARA BAKIN

1 Yorum

Düşüncelerinizi bizimle paylaşırmısınız ?