Çevrimdışı Facebook Nasıl Kullanılır?

Çevrimdışı Facebook Nasıl Kullanılır?

Yakın zaman içinde Facebook’u çevrim dışı kullanmaya başlayabileceksiniz. Facebook tarafından üzerinde çalışılan özellik “Save” olarak isimlendirilmiş. Yani “Kaydet”. Kaydetme özelliği ile Facebook’ta kaydettiğiniz bütün şeyleri daha sonra okuyabileceksiniz.

Bu özellik kimlerin işine yarar? Facebook kaydet özelliği evinde wifi olupta cep telefonunda mobil interneti olmayanların işine yarar. Dışarı çıktığınızda evde kaydettiğiniz paylaşımları buradan okuyabilirsiniz. İnternete ihtiyaç duymadan. Bu özellik ayrıca zamanı kısıtlı olanların işine yarar. Bir paylaşım gördünüz ve ilginizi mi çekti? O halde zamanım yok paylaşımı kaybederim diye üzülmeyin. Kaydedin sonra okuyun.

Özellik mobil uygulamada aktif olacağı gibi Facebook’un masaüstü sürümünde de kullanılabilecek. Masaüstü sürümdeki interneti olmayanlar için değil. Zamanı olmayanlar için bir çözüm olacak.

Facebook Saved özelliğini kullanmak için biraz beklemek gerekiyor. Özellik yayınlandığında paylaşımların yanındaki seçenekler kısmında paylaşımı kaydetme seçeneği çıkacak. Buradan paylaşımı kaydedip daha sonra okumak üzere kaydedilmişler kısmına göndereceksiniz.

Sosyal Medyada Paylaşın:
Kaynak:

BİRDE BUNLARA BAKIN

Düşüncelerinizi bizimle paylaşırmısınız ?