Clash of Clans’ta Saldırırken Aynı Anda Kalkan Nasıl Devam Eder?

Clash of Clans’ta Saldırırken Aynı Anda Kalkan Nasıl Devam Eder?

Clash of Clans’ta Saldırırken Aynı Anda Kalkan Nasıl Devam Eder

Clash of Clans’a gelen yeni güncellemenin getirdiklerinden bahsedeceğiz. Köklü bir güncelleme olduğunu öncelikle belirtmek isterim. Birçok değişiklik oldu. Bu değişiklikleri kısa kısa yazılarımızda anlatıyoruz. Bu yazımızda da saldırı yapıp aynı zamanda nasıl kalkan sahibi olacağımızı anlatacağım.

Screenshot_2015-12-14-08-34-29

Bildiğiniz gibi kısa zaman önce gelen güncellemeden önce saldırdığımız anda kalkanımız gidiyordu. Kalkanımızın ne kadar zamanı kaldığı önemli değildi. 14 saatlik bir kalkanımız da olsa saldırı yaptığımızda kalkan yok diyordu. Ancak güncelleme ile birlikte bu da değişti. Artık saldırı yaptığımızda kalkanımız yok olmayacak. Peki bu nasıl olacak? Herhangi bir şey ödeyecek misiniz? Hayır hiçbir şey ödemeyeceksiniz. Sadece kalkanınız kısalacak. Nasıl mı?

Açıklamamıza buradan devam edelim. Kalkanınız 10 saat diyelim. Bir saldırı yaptığınızda 3 saat kısalacak. 7 saat kalkanınız kalacak. Bir saldırıda bir anda kalkan süresi böyle kısalacak. Peki, 7 saatten sonra saldırı yaparsanız ne olacak? Yani ikinci saldırıda ne olacak? Kalkan yine kısalacak. Ancak bu defa 4 sat kısalacak. Her saldırıda 1 saat daha fazla kısalacak.

Sosyal Medyada Paylaşın:
Kaynak: AOrhan

Düşüncelerinizi bizimle paylaşırmısınız ?

Yorum yazmak için giriş yapmalısın
Sitemizde bilgisayar ve akıllı telefon kullanıcılarının sık karşılaştığı sorunlara ait çözümleri bulabilirsiniz.