Clash Royale Sıradan Kartlar

Clash Royale Sıradan Kartlar 1

Clash Royale Sıradan Kartlar

Clash Royale oynarken karşınıza en sık çıkacak kartlar Sıradan kaliteye sahip kartlardır. Bu kartları uygulayacağınız stratejiye göre en iyi şekilde kullanabilirsiniz. Sıradan kartlar hakkında genel bilgiler ve temel stratejileri yazının devamında bulabilirsiniz.

ŞövalyeŞövalye

Alıştırma haritasında açılan Şövalye en basit birim olarak oyunda geçiyor. Normal saldırı gücü, normal sağlığı ve düşük iksir maliyeti ile bir çok desteye uyum sağlıyor. Tek başına sahaya iniyor ve tek tek saldırıyor. Bir çok birim için kalkan gibi çalışırken ayrıca savunmada düşmanı oyalamakta gayet güzel işler çıkarıyor. Üst seviye oyuncuların destelerinde bile görmek mümkün.

 

 

Clash Royale Ender Kartlar

 

clash-royale-sıradan-minyon-sürüsüMinyon Sürüsü

4. Arenada açılan Minyon Sürüsü Dev,Prens ve Golem katili olarak geçiyor. Bütün karadan saldıran ve yüksek sağlığa sahip birimler Minyon Sürüsü karşısında çaresiz eriyip gidiyor. Destenizde bulundurduğunuz takdirde düşmanınızın yüksek sağlığa sahip bir kart oynamasını bekleyin ve sizin tarafınıza geçtiğinde bu kartı kullanın. Unutmayın çok düşük canları var ama saldırı güçleri gayet iyi.

 

 

 

clash-royale-sıradan-iskeletlerİskeletler

2. Arenada açılan İskeletler sadece 1 iksir karşılığında size 4 iskelet sunuyor. Tabiki de oyundaki en güçsüz birim olarak karşımıza çıkıyor. Genede işe yaradığı yerler tabiki de var. Örneğin düşmanınız savunmasız taraftan size bir Prens gönderdi. İskeletler kartını oynadığınızda Prens hem özel yeteneğini boşa harcayacak hemde Prens inanılmaz zaman kaybedecek. Bu sırada Taç Kulesi Prensi öldürmüş olacak. Kısaca bu kartın en büyük özelliği düşmanlarınızın dikkatini dağıtmak.

 

 

Clash Royale Efsanevi Kartlar

 

clash-royale-sıradan-minyonlarMinyonlar

2. Arenada açılan Minyonlar düşman hava birimlerini indirmede ustalar. Ayrıca Dev, Golem gibi yüksek sağlıklı birimlerin arkasında bulunduklarında yıkıcı bir güç oluştururlar. En iyi kullanıldığı yer ise düşmanın Balonunu patlatmak. Minyonlar asla tek başlarına bırakılmamalı, yüksek saldırı gücüne karşı normalin altında sağlığa sahiptirler.

 

 

clash-royale-sıradan-goblinlerGoblinler

1. Arenada açılan Goblinler, düşük sağlıklarının yanında çok yüksek saldırı gücüne sahiptir. 3 goblin aynı anda sahaya iner, aşırı hızlı hareket ederler ve hem düşmanın büyük birimlerinin dikkatini dağıtmada hemde Dev gibi yüksek sağlığa sahip birimlerin arkasında resmen kule katletme uzmanıdırlar. Tabiki de savunmasız kaldıklarında her birimden tek yerler.

 

 

clash-royale-sıradan-okçularOkçular

Alıştırma haritasında açılan Okçular kuşkusuz herkesin tahmin ettiği üzere uzaktan hem karadaki hem havadaki birimleri hedef alan, düşük sağlıklı normal hasarlı bir çok destenin ihtiyacı bir karttır. 2 okçu aynı anda arenaya iner ve yüksek sağlıklı birimlerin arkasında ihtiyacınız olan saldırını gücünü düşmana yaklaşmadan oluşturur. Goblin, İskelet gibi birimleri temizlemede gayet güzel iş çıkarıyorlar.

 

 

Clash Royale Destansı Kartlar

 

 

clash-royale-sıradan-bombacıBombacı

Alıştırma haritasında açılan Bombacı, kendini patlatmak yerine artık akıllanıyor ve elindeki bombayı fırlatmayı tercih ediyor. Düşük sağlıklı ama yüksek hasarlı olan Bombacının en büyük özelliği alan hasarı vuruyor oluşu ve uzaktan saldırması. Sadece toplu gezen birimleri değil tek başına duran birimleri de çok kolay bir şekilde öldürüyor. Prensin ihtiyacı olan desteği çok güzel sağlıyor. Cadı gibi birimlerin ise korkulu rüyası.

 

clash-royale-sıradan-mızraklı-goblinMızraklı Goblin

1. Arenada açılan Mızraklı Goblin, hemen yukarıdaki Goblinlerden farklı olarak uzaktan mızrak atmayı tercih ediyor. Aynı iksir miktarı ve uzaktan saldıranı tercih ederim diye düşünmeyin hemen, sonuçta her şeyin bir karşılığı var. Mızraklı Goblinler normal Goblinlere göre daha güçsüzler.

 

] }

1 Yorum

Süleyman  -  8 Aralık 2019 / 20:39

çalışma güzel anlattım basit sade tşk

Kayıt Ol

Zaten üye misiniz? Giriş Yap

Giriş Yap

Henüz üyeliğiniz yok mu? Kayıt Ol