CS:GO Kan Silme Kodu Nasıl Kullanılır?

Birçok profesyonel CS:GO oyuncusu tarafından kullanılan kan silme kodu ile hem CS:GO oyununda FPS değerinizi yükseletebilir ve hem de etrafın temiz kalmasını sağlayarak rakip oyuncuları daha net görebilirsiniz.

CS:GO kan silme kodu ile duvar ve yerdeki kanlar, bombaların etkisiyle yapılarda oluşan tahribat yani bomba izleri, mermi delikleri gibi dikkat dağıtan kaplamaları yok edebilirsiniz.

Birçok profesyonel CS:GO oyuncusu tarafından kullanılan kan silme işlemi ile hem CS:GO oyununda FPS değerinizi yükseletebilir ve hem de etrafın temiz kalmasını sağlayarak rakip oyuncuları daha net görebilirsiniz.

CS:GO Kan Silme kodu nedir, ne işe yarar?

CS GO kan silme kodu oyunun içinden bulunan kan izlerini temizlemek için kullanılır. Oyun içerisinde bulunan kan izini silerek FPS değerlerinizde artış gerçekleştirebilirsiniz.

Görüntü anlamında sorun yaşayan her oyuncunun muhakkak kullanması gereken CS:GO Kan temizleme kodunu istediğiniz bir tuşa atayabilir ve oyun içinde kullanabilirsiniz.

CS:GO kan silme kodu nasıl kullanılır?

CS:GO kan silme işlemi sayesinde duvar ve yerdeki kanlar, bombaların etkisiyle yapılarda oluşan tahribat yani bomba izleri, mermi delikleri gibi kaplamaları yok edebilirsiniz.

Adım 1> CS:GO kan temizleme kodunu kullanabilmek için öncelikle Komut konsolunu (Developer Console) etkinleştirmeniz gerekiyor.

CS:GO  Komut konsolunu’nu etkinleştirmek için;

  • CS:GO oyununu açtıktan sonra Settings (Ayarlar)kısmına girin ve Game (Oyun) sekmesinin en altında bulunan “Enable Deloper Console” seçeneğini “Yes” olarak işaretleyin.

CS:GO Kan Silme Kodu Nasıl Kullanılır?

Adım 2> Şimdi Konsolu açmak için bir tuş atayalım.

  • Settings (Ayarlar) sekmesinden UI Keys (Arayüz Ayarları)’na tıklayın
  • En alttan Toggle Console (konsol tuşu ata) düğmesine basıp konsol için bir tuş atayın.

CS:GO Kan Silme Kodu Nasıl Kullanılır?

Bu şekilde geliştirici konsola erişiminiz olacak ve kodları yazabileceksiniz.

Adım 3> Sıra CS:GO Kan Silme Kodunu konsola girmeye geldi.

  • Atadığınız tuşa basarak konsolu açın ve açılan konsola aşağıdaki CS:GO Kan temizleme Kodunu yazarak Enter’a basın.

CS:GO Kan Silme Kodu

bind shift "r_cleardecals

CS:GO Kan Silme Kodu Nasıl Kullanılır?

 

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

Başa dön tuşu