Dailymotion’dan Programsız Video İndirmek

Dailymotion’dan Programsız Video İndirmek

Bu yazımızda Dailymotion’dan Programsız Video İndirmek nasıl yapılır, Dailymotiondan nasıl film indirilir detaylı olarak anlatacağız.

Dailymotion spor, müzik, eğitim, haber, sanat, teknoloji, oyun, seyahat, dizi gibi pek çok türde video izleme imkanı sunan bir servistir. Site üzerindeki videoları favorilerinize ekleyebilir yada sosyal ağlarda paylaşabilirsiniz. Dailymotion  arama butonu ile istediğiniz videolara kolaylıkla ulaşabilirsiniz.

Dailymotion sadece video izleme hizmeti sunmuyor. Site içeriğinde yer alan binlerce film, oldukça düzenli ve kategorilere ayrılmış bir film kütüphanesinde bulunmaktadır. Buradaki tüm filmleri, türkçe altyazılı ya da türkçe dublajlı olarak izleyebilir ve dailymotion’dan film indirme yapabilirsiniz.

Dailymotion’da beğendiğiniz bir videoyu yada filmi daha sonra tekrar izlemek için bilgisayarınıza indirebilirsiniz. Bunun için Dailymotion’dan video indirme programı kullanmanıza gerek yoktur.

Bu yazımızda dailymotion’dan film indirme, Dailymotion’dan Programsız Video İndirmek nasıl yapılır anlatacağız..

Dailymotion’dan Programsız Video İndirmek

Dailymotion’dan online video indirmek için KeepVid servisini kullanacağız. Hem siteyi ve hemde tarayıcı eklentisini kullanarak dailymotion’dan video indirme yapabilirsiniz.

Bunun için aşağıda adımları izlemeniz yeterlidir.

[su_dropcap size=”2″]1[/su_dropcap] Keepvid.com’u açın. Sayfanın tepesindeki giriş alanına videonun linkini kopyalayıp yapıştırın.

Dailymotion’dan Programsız Video İndirmek

[su_dropcap size=”2″]2[/su_dropcap]  Gelecek ekranda indirebileceğiniz çözünürlükleri seçebilirsiniz. 1080p indirme için KeepVid pro sahibi olmanız gerekmektedir.  Video indirmek için indir butonuna tıklayın.

Dailymotion’dan Programsız Video İndirmek

KeepVid üzerinden video indirmek için bilgisayarınızda JAVA kurulu olmak zorunda. Bilgisayarınızda JAVA yoksa buradan indirebilirsiniz.

Dailymotion’dan online Video İndirmek için KeepVid’in tarayıcı eklentisinide kullanabilirsiniz.

Chrome, Firefox gibi tarayıcılara eklenti yükleme ile Dailymotion’dan Programsız Video İndirmek keyfini daha seri yaşayabilirsiniz.

DailyMotion video indirme eklentisini aşağıdaki anlatıma göre tarayıcınıza kurunuz.

[su_dropcap size=”2″]1[/su_dropcap] Tarayıcı uzantısını buraya tıklayarak tarayıcınız kurun.

[su_dropcap size=”2″]2[/su_dropcap]  Bir video açtığınızda mavi bir “KV İndir” yazısı görünür. Dailymotion videosunu indirmek için bu “KV İndir” butonunu tıklayın.

Dailymotion’dan Programsız Video İndirmek

KeepVid Dailymoiton’dan video indirmenin yanısıra; , Facebook, Instagram, Vevo, ABC News, CBS News, AOL, Vimeo, SoundCloud, LiveLeak, Break, Discovery, FunnyorDie gibi birçok site üzerinden indirme yapabilmenizi sağlıyor.


Keepvid’in yanısıra internette video indirmek için bir çok servis bulunmaktadır. Film, dizi, müzik vb. videoları indireceğiniz sitenin bir indirme özelliği yoksa önemli değil. İşte İnternetten Video İndirme için Kullanabileceğiniz Ücretsiz Servisler
KeepKaydet
Sosyal Medyada Paylaşın:

18 yorum

  1. Harika siniz Allah razı olsun sorunum çözüldü çok teşekkür ler artık sürekli ziyaretciniz olcam

Düşüncelerinizi bizimle paylaşırmısınız ?