Nedir, Nasıl Yapılır

Dailymotion’dan Programsız Video İndirmek

Popüler video paylaşım sitesi Dailymotion video indirme için bir programa ihtiyacınız yok! Gelin Dailymotion’dan programsız video indirmek nasıl yapılır bakalım.

Dailymotion kullanıcıların video yükleyebileceği, paylaşabileceği ve görüntüleyebileceği, Avrupa’nın en büyük ve popüler video paylaşma web sitelerinden biridir. Dailymotion’da spor, müzik, eğitim, haber, sanat, teknoloji, oyun, seyahat, film, dizi gibi pek çok türde video izleme imkanı bulabilirsiniz.

Dailymotionda seyredilen videoları indirmenizde mümkün.  Dailymotion video indirme için bir programa da ihtiyacınız yok.  Dailymotiondan programız video indirebilirsiniz.

Dailymotion’dan Programsız Video İndirmek

Dailymotion’dan programsız video indirmenin programsız yolu video indirme sitelerini kullanmaktır.

Aşağıda sizlere Dailymotion videolarını indirmek için gerekli en iyi online video indirme servislerini listeledik. Dailymotion online video indirme sitelerindeki favorimiz olan Keepvid ile ilgili yazımızın sonunda oldukça ayrıntılı bir anlatımda bulacaksınız.

Savefrom

Dailymotiondan Programsız Video İndirme

 

Dailymotion videolarını programsız olarak indirebileceğiniz ilk sitemi Savefrom sitesi. Tüm Dailymotion videolarını indirebilmek için doğrudan indirme bağlantılarının bulunduğu bir liste görüntülenir.

SaveFrom ayrıca Google Chrome, Yandex, Mozilla Firefox, Opera, Safari ve Chromium’da çalışan bir yardımcı uzantıya sahiptir.

Pickvideo

Dailymotiondan Programsız Video İndirme

Dailymotion video indirme için kullanabileceğiniz diğer bir site olan Pickvideo, 1000’den fazla web sitesi için video indirme sağlayan bir servis. E tabiki Dailymotion da var.

Keepdownloading

Dailymotiondan Programsız Video İndirme

Dailymotion video indirme için kullanabileceğiniz yine oldukça kullanışlı bir video indirme servisidir keepdownloading.

Savevideo.me

Dailymotiondan Programsız Video İndirme

Dailymotion’dan programsız video indirmek için kullanabileceğiniz Savevideo.me de Pickvideo gibi onlarca farklı siteden video indirmenize imkan tanıyor.

Video-Download

Dailymotiondan Programsız Video İndirme

Dailymotion video indirme için kullanabileceğiniz Video-Download.co iki binden fazla web sitesinden video indirmenizi sağlıyor.

ClipGrab 

dailymotion video indirme

ClipGrab ücretsiz bir indirici ve dönüştürücüdür. Dailymotion’ı destekler ve indirilen videoları MPEG4, MP3, OGG Vorbis, OGG Theora ve WMV’ye dönüştürebilir. En yüksek kalite için bunları orijinal biçimde indirmeyi seçin.

Keepvid

Dailymotiondan Programsız Video İndirme

 

Dailymotion’dan programsız video indirmek için son tanıtacağımız servis olan Keepvid, ücretsiz bir Dailymotion video indirme servisi. Binlerce farklı siteden indirme yapmanızı sağlıyor. Aynı zamanda Google Chrome eklentisi de var. Siteye ulaşmak için tıklayın.

Keepvid ile Dailymotion Video indirme programsız

1  Buraya tıklayarak Keepvid.com’u açın. Sayfanın tepesindeki giriş alanına videonun linkini kopyalayıp yapıştırın.

Dailymotion’dan Programsız Video İndirmek

2 Gelecek ekranda indirebileceğiniz çözünürlükleri seçebilirsiniz.  Video indirmek için indir butonuna tıklayın.

Dailymotion’dan Programsız Video İndirmek

1080p indirme için KeepVid pro sahibi olmanız gerekmektedir.

KeepVid üzerinden video indirmek için bilgisayarınızda JAVA kurulu olmak zorunda. Bilgisayarınızda JAVA yoksa buradanindirebilirsiniz.

Dailymotion’dan online Video İndirmek için KeepVid’in tarayıcı eklentisinide kullanabilirsiniz.

Chrome, Firefox gibi tarayıcılara eklenti yükleme ile Dailymotion Programsız Video İndirmekeyfini daha seri yaşayabilirsiniz.

DailyMotion video indirme eklentisini aşağıdaki anlatıma göre tarayıcınıza kurunuz.

1 Tarayıcı uzantısını buraya tıklayarak tarayıcınız kurun.

2 Bir video açtığınızda mavi bir “KV İndir” yazısı görünür. Dailymotion videosunu indirmek için bu “KV İndir” butonunu tıklayın.

Dailymotion’dan Programsız Video İndirmek

KeepVid Dailymoiton’dan video indirmenin yanısıra; , Facebook, Instagram, Vevo, ABC News, CBS News, AOL, Vimeo, SoundCloud, LiveLeak, Break, Discovery, FunnyorDie gibi birçok site üzerinden indirme yapabilmenizi sağlıyor.

Dailymotion’dan programsız video indirme yazımız sona erdi.

Son Güncelleme: 20 Şubat 2021

Bir cevap yazın

Başa dön tuşu