Deep Freeze ile çökmeyen PC

Deep Freeze ile çökmeyen PC

Deep Freeze ile çökmeyen PCDeep freeze ile bilgisayarınız, bu programı kurmadığınız halinden önceki ayarları saklar.

Evinize misafirler gelir. Ve onların küçük haylaz çocukları olur. Haliyle sizin bilgisayarınızla oynamak isteyecektir (isterseniz izin vermeyin ne olursa olsun oynayacaktır :)). Çocuk internette gezerken reklamlara tıklayacak, program indirecek, bilgisayar virüslerle kaynayaca ve bilgisayarınızı kullanılmaz hale gelecek.

Bu ve buna benzeyen tüm senaryoları önlemek için bu programı size tanıtmak istedim. Çocuk eve gelmeden önce bu programı kurup aktifleştirin, sonra bilgisayarı yeniden başlatıp çocuğu oturtun. Çocuğa istediği herşeyi yapmasını söyleyin.

Çocuk bilgisayardan kalktıktan sonra çöp olacaktır. Burada devreye deep freeze girecek, bilgisayarı yeniden başlatın ve bilgisayarınız eski haline geri dönsün.

Kullanımı:

Önce bilgisayarınızı istediğiniz şekilde ayarlayın, sonra programı buradan indirin bilgisayarınıza kurun, programı aktif edip yeniden başlatın. Program aktif olacaktır. İşiniz bittikten sonra bilgisayarı kapatıp açtığınızda eski haline dönecek. Programı kapatmak için yine ayarlarına gidip pasif yaptıktan sonra yeniden başlatın ve program pasif olacaktır.

Sosyal Medyada Paylaşın:
Kaynak:

BİRDE BUNLARA BAKIN

Düşüncelerinizi bizimle paylaşırmısınız ?

Yorum yazmak için giriş yapmalısın
Sitemizde bilgisayar ve akıllı telefon kullanıcılarının sık karşılaştığı sorunlara ait çözümleri bulabilirsiniz.