1. Ana Sayfa
  2. SOSYAL MEDYA
  3. En çok takipçisi olan Yabancı Tik Tok Fenomenleri!

En çok takipçisi olan Yabancı Tik Tok Fenomenleri!

Yabancı Tik Tok fenomenlerinin isimlerini ve takipçi sayılarını merak ediyormusunuz?

tik tok fenomenlerinin isimleri

En çok takipçisi olan Yabancı Tik Tok fenomenleri yazımızda yabancı Tik Tok fenomenlerinin isimleri ve takipçi sayılarını paylaşacağız.

TikTok, dünyanın popüler sosyal platformlarından birisi. Tictok, iOS, Android ve Windows sürümü olan bir mesajlaşma servisi.

Tictok ile fotoğraf, video, müzik, bulunduğunuz yer, ders notları ya da aklınıza gelebilecek her şeyi paylaşabiliyorsunuz.

Hem telefonda hem de bilgisayarda kullanılabilen Tictoc, ücretsiz olarak yüklenebiliyor. Uygulama üzerinde sesli görüşme ve mesajlaşma gibi seçenekler de bulunuyor.

TikTok’u halen denemediyseniz Android ve IOS için TikTok uygulamasını aşağıdaki PlayStore ve AppStore linklerinden cihazlarınıza indirebilirsiniz.

TikTok
Price: Free

TikTok inanılmaz eğlenceli bir platform ve bu platformda harika eğlenceli videolar paylaşılabiliyor. TikTok uygulamasında ayrıca canlı yayın özelliğide var.

En çok takipçisi olan Yabancı Tik Tok Fenomenleri!

İşte yaratıcı videolar paylaşan ve En çok takipçisi olan Yabancı Tik Tok Fenomenleri!

Loren Gray – 32.6 milyon

tik tok fenomenlerinin isimleri

17 yaşında olan Loren Gray TikTok’ta en büyük kitleye sahip kişi olarak karşımıza çıkıyor. Ayrıca 2017’den bu yana müzik yapan fenomen, en son Mayıs ayında “Can’t Do It” single’ını piyasaya sürdü. Birçok kurum ve kuruluştan ödül alan fenomen kitlesini hızlı bir şekilde büyütmeye devam ediyor.

Baby Ariel – 29.8 milyon

tik tok fenomenlerinin isimleri

Baby Ariel, yani Ariel Martin, Musical.ly‘deki 20 milyondan fazla takipçiyi geçen ilk fenomendi ve şöhreti oradan büyüdü. Şu an 18 yaşında olan TikTok fenomeni Baby Ariel, Disney Channel ve Nickelodeon TV dizilerinde de karşımıza çıkmaya devam ediyor.

Mr. Faisu – 23.7 milyon

tik tok fenomenlerinin isimleri

Faisu yani Faysal Shaikh, Hindistan’daki en popüler TikTok fenomeni. Hindistan’da daha öncede bahsettiğimiz sosyal medya grubu Team 07‘nin en popüler üyesidir. Ekip üyelerinden bazıları ile müslüman bir adamın ölümünü kınayan bir video yayınlamalarının ardından hesapları askıya alındı.

Kristen Hancher – 23 milyon

tik tok fenomenlerinin isimleri

20 yaşındaki Kristen Hancher, dudak senkron ve saç rengi değişikliği videoları ile hızlı bir şekilde viral oldu. Şimdi Hancher, Jake Paul‘un Team 10 ekibinin bir üyesi ve Los Angeles’ta sosyal medya fenomenleriyle dolu bir konakta yaşıyor. Bu 10 kişilik ekiple ortak içerikler üretiyorlar.

Jacob Sartorius – 20.7 milyon

tik tok fenomenlerinin isimleri

Jacob Sartorius, Musical.ly‘deki en popüler fenomenlerden biriydi. 16 yaşında müzikte oldukça başarılı bir kariyere önemli bir adım atan fenomen, bu sıralarda da “Stranger Things” oyuncularından Millie Bobby Brown ile olan ilişkisiyle konuşuluyor.

JiffPom – 19.4 milyon

tik tok fenomenlerinin isimleri

JiffPom, dört küçük bacağından sadece ikisindeki hızı için iki Guinness dünya rekorunu elinde tutan küçük bir Pomeranya köpeğidir. Katy Perry‘nin şarkısı “Dark Horse” ile de çekilen viral müzik videoları dahil olmak üzere birçok farklı tarzda video ile karşımıza çıktı.

Jannat Zubair Rahmani – 19.2 milyon

tik tok fenomenlerinin isimleri

Jannat Zubair Rahmani, kariyerine sekiz yaşında başlayan ve şu an 17 yaşında olan bir oyuncu. Uzun zamandır da TikTok’ta ürettiği dudak senkron videoları ile Hindistan’ın en popüler hesaplarından biri olmayı başardı.

Riyaz Afreen – 18.3 milyon

tik tok fenomenlerinin isimleri

Riyaz Afreen sadece 15 yaşında, ancak kısa sürede TikTok’ta viral olarak oyuncu olarak yeni bir kariyer planı yaptı. Birçok ünlü TikTok fenomeni ile de viral videolar çeken Riyaz küçük yaşta büyük bir kitleye sahip.

Gilmher Croes – 18.4 milyon

tik tok fenomenlerinin isimleri

Gil Croes, çılgınca popüler olan Croes Brothers‘ın diğer yarısı. 26 yaşında ve TikTok’un en eski yıldızlarından birisi. Kısa süre önce verdiği bir röportajda da platformda popülaritesini korumak için daha yaratıcı şeylerle takipçilerinin karşısına çıkacağını vurguladı.

The Dobre Twins – 16.6 milyon

tik tok fenomenlerinin isimleri

Lucas ve Marcus Dobre TikTok’ta komedi skeçleri, şakalar ve jimnastik videoları çeken 20 yaşında ikiz kardeşler. İkiz kardeşler ayrıca, büyük kardeşleri Cyrus ve Darius ile YouTube için içerik yaratıyor ve dördü bu yaz hayranlarıyla buluşmak için şehirlerarası bir tura çıkacak.

Jayden Croes – 15.9 milyon

tik tok fenomenlerinin isimleri

20 yaşındaki Jay Croes, popüler sosyal medya kardeş ikilisi Croes Bros‘un genç yarısı. İki erkek kardeş, hayatın saf ve basit olduğu Aruba’da büyüdü. Daha sonra 2015 yılında Musical.ly‘de hızlı bir şekilde büyük bir hayran kitlesine ulaştı ve şu anda TikTok videoları üretiyorlar.

Awez Darbar – 15.3 milyon

tik tok fenomenlerinin isimleri

Awez Darbar, orijinal koreografiler hazırladığı ve viral şarkılarla dans ederken çektiği videolar ile ünlenen 26 yaşındaki Hintli bir fenomen. O da viral olarak yayılan videolarla hızlı bir şekilde oldukça büyük bir kitleye ulaştı.

Lauren Godwin — 14.7 million

tik tok fenomenlerinin isimleri

Lauren Godwin, Houston’da bir üniversiteye giden normal bir öğrenci olarak hayatın içerisinden içerikler üretiyor. 19 yaşındaki TikTok fenomeni Sebastian Bails ile birlikte de şaka üzerine videolar çekiyor.

Garima Chaurasia – 14.3 milyon

tik tok fenomenlerinin isimleri

Garima Chaurasia, 21 yaşında Hintli bir TikTok fenomeni ve ünlü bir model. Şubat ayında “Boht Hard” şarkısıyla paylaştığı bir dans videosu ile viral olarak hızlı bir şekilde popülerliğine popülerlik kattı.

Savannah Soutas & the LaBrant Family – 14 milyon

tik tok fenomenlerinin isimleri

Savannah Soutas aslında popüler bir sosyal medya fenomeni ailesi LaBrant’taki anne olarak karşımıza çıktı. Kocası Cole LaBrant, “Dem White Boyz” adı verilen dans eden üçlünün bir parçası olarak bilinen eski bir Vine fenomeni. Çiftin aileleriyle ilgili YouTube kanalı yaklaşık 10 milyon aboneye sahipken yeni doğan iki çocuklarının Instagram hesapları da 1 milyondan fazla takipçiye sahip.

 

Yorum Yap

Yorum Yap