1. Ana Sayfa
  2. AKILLI TELEFON
  3. En iyi 10 Android Virüs Uygulaması

En iyi 10 Android Virüs Uygulaması

En iyi 10 Android Virüs Uygulaması

Android cihazlarınızı internetteki tehlikelere koruyabilmeniz için son derece gelişmiş ve etkili en iyi 10 Android virüs uygulaması ‘nı bir araya getirdik.

Dünyada en çok kullanılan işletim sistemlerinden olan Android işletim sistemi açık kaynak kodlu olması nedeni ile virüs ve internetten gelebilecek tehlikelere karşı son derece açık oluyorlar. Android telefonunuza veya tabletinize bir antivirüs uygulaması yüklemek telefonunuzu koruyacak ve kişisel verilerinizin çalışmasının önüne geçecektir.

Android sistemine etki eden zararlı yazılımlara kısaca bir bakalım.

Android’de karşımıza çıkan zararlı yazılımlardan birisi Ransomware başka bir deyişle Fidye Yazılımlardır. Bir diğeri genellike sayfanın girişine yerleştirilen “kapatırsanız cihazınız zarar görebilir” vb. uyarı içeren bildirimler şeklinde aniden karşımıza çıkan Adware Türkçe adıyla Reklam Yazılımlarıdır.

Dahada ötesine gidelim, haberimiz olmadan yurt dışında kullanılan telefon numarasına mesaj göndererek faturamızı şişiren SMS Trojanları ve kredi kartlarımız, hesap şifrelerimiz gibi kişisel verilerimizi toplayıp geliştiricisine ileten Spyware veya çoğumuzun bildiği üzere Casus Yazılımlarbaşımızın belaları.

En iyi 10 Android Virüs Uygulaması

Android işletim sistemini hedef alan ve sayıları her geçen gün artan zararlılara karşı önlem almanızı sağlayan en iyi 10 Android virüs uygulaması ‘nı denemenizde fayda var.

Kaspersky Mobile

En iyi 10 Android Virüs Uygulaması

Kaspersky Internet Security for Android, bilgisayarınızdan çok daha savunmasız olabilen telefonlar ve tabletlerin yanı sıra özel bilgilerinizin çevrimiçi tehditlerden korunmasına yardımcı olan ÜCRETSİZ bir antivirüs çözümüdür. Yeni Uygulama Kilidi özelliğimiz de kişisel verileri meraklı gözlerden korur.

Bitdefender Antivirus

En iyi 10 Android Virüs Uygulaması

Android cihazlar için en gelişmiş siber güvenlik uygulaması, cihazınızı virüslere ve kötü amaçlı yazılımlara karşı mutlak koruma sağlar. Bitdefeneder’s Antivirus Free sektörde lider en son virüs koruması ile Android cihazınızı korumak için, bulut tarama teknolojisini kullanan güçlü ve hızlı bir çözümdür.

Bitdefender Antivirus Free
Bitdefender Antivirus Free
Developer: Bitdefender
Price: Free

360 Mobile Security

En iyi 10 Android Virüs Uygulaması

360 Mobile Security Android cihazınızdaki bütün virüsler ve tehlikeli dosyaları temizlemeye yarayan bir güvenlik aracıdır. Aynı zamanda herhangi bir harici tehdide karşı gerçek zamanlı koruma sağlar. Virüs, casus yazılım, sistem açıkları ve gizlilik risklerine karşı yüksek koruma sağlayan uygulama, arka planda çalışan gereksiz uygulamaları sonlandırma özelliğine sahiptir. Bu özellik Android cihazınızdan tam performans almanızı sağlar.

Avast Mobile Scurity

En iyi 10 Android Virüs Uygulaması

avast! Mobile Security Android telefonlar için tasarlanmış bir anti virüs programıdır. Terminalinizi virüs bulaşmış URL’ler, hırsızlık girişimleri ya da terminalin kendisinin hacklenmesi gibi telefonunuzu SMS yoluyla bloke edebilecek ya da GPS kullanarak sizi takip edebilecek tüm tehditlere karşı korur.

AVG Antivirus Mobile

AVG Antivirus, akıllı telefonlar ve tabletler için geliştirilmiş zararlı yazılım tarama uygulamasıdır. Bilgisayarlarınızda kullandığınız ücretisiz AVG ile benzer şekilde çalışarak, mobil cihazının için tehlike oluşturabilecek virüs, trojan, casus yazılım ve zararlı sitelerden sizi gerçek zamanlı olarak korumaktadır.

Virus Cleaner

Virus Cleaner – Antivirus tehlikeli gizlilik tehditlerine, WiFi güvenliği sorunlarına, virüslere, Truva atlarına vs. karşı cihazlarınızdaki tüm kişisel verileri depolamanın yanısıra, Android telefonlar için de birinci sınıf bir telefon güvenlik çözümüdür.

Norton Security and AntiVirüs

Android işletim sistemi ile çalışan tablet ve cep telefonlarınızı Norton Security and Antivirus ile tam bir koruma altına alabilirsiniz. Norton Security and Antivirus cihazınızı kötü niyetli yazılımlara karşı koruyan bir uygulamadır.

Security Master

Security Master, Android telefon ve tablet kullanıcılarının ücretsiz indirip kullanabileceği, antivirüs, VPN, uygulama kilitleme ve telefon hızlandırma uygulaması.

Avira Antivirus Security

Avira Antivirus Security, Android telefon ve tabletler için tam güvenlik sağlayan nadir mobil uygulamalarından biri. Arka planda çalıştığı sürece sisteminizi yormayan ve pili olumsuz yönde etkilemeyen uygulamanın ücretsiz ve etkili koruma arayanlar için ideal çözümdür.

Mcafee Mobile Security

McAfee Mobile Security, Android kullanıcılarını çevrimiçi tehditlere karşı koruyan yeni bir güvenlik çözümüdür. Intel Security Group tarafından ücretsiz olarak sunulan tam özellikli güvenlik yazılımı, Android tablet ve akıllı telefonunuzu virüslere karşı korur ve gizliliğinizin açığa çıkmasını önler.

Yorum Yap
Kaynak:

Yorum Yap