En İyi 10 PS4 Oyunu

En İyi PS4 Oyunları

Son güncelleme: 26 Eylül 2019

PS4 ve PS4 Pro için onlarca başarılı oyun var. Bu yazımızda da, sizlere PlayStation 4 üzerinde oynanabilecek En İyi 10 PS4 Oyunu listesi sunacağız.

Oyuncular, bir oyun oynarken farklı platformlar (PC, PlayStation, Xbox) seçebiliyorlar. PC platformunun her ne kadar donanım gibi önemli avantajları olsa da, PlayStation, Xbox One ve Nintendo Switch gibi konsollar da oyuncuları çok rahatlıkla kendilerine çekebiliyor. Çünkü bu konsolların da oldukça önemli özel oyunları bulunuyor.

PS4 ve PS4 Pro için onlarca başarılı oyun var. Bu yazımızda da, sizlere PlayStation 4 üzerinde oynanabilecek en iyi oyunları sunacağız.

FIFA 18

En İyi PS4 Oyunları

Getirdiği yeniliklerle gerçeğe uygun aksiyonlar, yeni futbol dünyaları ve ayrıntılı karakter detayları yarata
n Frostbite, adeta gerçek ve sanal dünya arasındaki sınırları ortadan kaldırıyor. Genel saha görünümünü
ve karakter detaylarını daha iyi sergilemek için sinema stüdyosu tarzı ileri düzey gölgeleme ve oklüzyon
teknikleri kullanan FIFA 18, tüm zamanların görsel yönden en göz alıcı ve gerçekçi futbol simulasyonunu sunuyor.

Outlast 2

En İyi PS4 Oyunları

Korku / gerilim türü oyunlara merakınız varsa sizi en güzel tatmin edecek oyun budur. Bolca jump scare bulunan, karanlık ve dehşet verici sahneleri ile evde tek başına oynaması cesaret isteyen bir oyundur.

Horizon Zero Dawn

En İyi PS4 Oyunları

Çıktığı günden beri oynayan herkesi büyüleyen Horizon Zero Dawn, aslında 2017 senesinin oyunu ancak PS4 sahibi olup da hala oynamayanlar var ise, bunu bir hatırlatma olarak görebilirler. Sunduğu geniş dünya, etkileyici grafikler ve şahane hikayesi ile Horizon Zero Dawn, uzunca süre daha sevilerek oynanacağa benziyor.

Shadow of The Colossus

En İyi PS4 Oyunları

Pek fazla bilinmese de hikayesi oldukça güzel ve tek oturuşta bitirmek isteyeceğiniz türden bir oyundur. Devlerin tepesine tırmanmak, onların zayıf noktalarından vurmak ve her devi yendikten sonraki o hüzün. Evet hüzün diyoruz çünkü rakiplerimiz düşman değil ve bi tahdit oluşturmuyorlar. Ta ki kışkırtılana kadar.

L.A Noire

En İyi PS4 Oyunları

PS4 sahibi olup bu oyunu oynamadıysanız hata yapmışsınızdır. Bir polis memuru olduğunuz oyunda suç mahallerinde araştırmalar yapıp delilleri topluyorsunuz. Şüphelileri sorguya çekiyorsunuz ve suçluyu tespit edip hapse atıyorsunuz. Basit gibi görünse de hata yaptığınızda geri dönüşü yok. Yanlış kişiyi hapse atmayın bizden söylemesi.

Injustice 2

En İyi PS4 Oyunları

Hemen herkesin sevdiği ve keyif aldığı dövüş oyunu Injustice’nin ikinci oyunu, mekanları ve eklenen karakterleri ile büyük beğeni toplamıştı. İlk çıktığında fiyatı ile biraz üzse de şu an biraz daha makul görünen bir ücret karşılığında oyunu oynayabilmeniz mümkün.

Life is Strange 

En İyi PS4 Oyunları

Bir tutam ergenlik, biraz süper güçler, harika bir hikaye, bir tutam da baharat…
Life is Strange oynayabileceğiniz en iyi hikaye tabanılı oyunlardan birisidir. Mutlaka denemelisiniz.

Resident Evil 7: Biohazard

En İyi PS4 Oyunları

Oyun dünyasının en başarılı korku temalı oyunlarından biri olan Resident Evil’ın son oyunu, sunduğu korku dolu atmosferi ve etkileyici grafikleri ile son derece beğenilmişti. Çıkışının üzerinden bir sene geçse de, henüz oynamadıysanız denemeniz gereken oyunlardan.

Last of Us

En İyi PS4 Oyunları

Dram, trajedi, hüzün…
Bir oyun bittikten sonra ardında hüzünlü bir oyuncu bırakması ne kadar garip değil mi? Ellili yaşlarında olan Joel ve korkunç bir dünyanın içine doğmuş olan Ellir’nin hüzün dolu macerasını göreceğiz.
Yazarken bile duygulandım…

God of War

En İyi PS4 Oyunları

God of War, PlayStation 4 Pro üzerinde oynadığım en iyi video oyunlarından bir tanesi idi. Öncellikle serinin baştan aşağı değişmesi ve bu değişimde tek bir olumsuz bir ögenin olmaması benim çok hoşuma gitmişti. Bu oyundaki tek sıkıntım, performans sorunları idi. Yani, oyun performans modunda da, çözünürlük modunda da stabil şekilde çalışmıyordu ve bu beni rahatsız etti. Özellikle oyunu en zor seviyede oynarken, reflekslerinizin iyi olması gerekiyor.

] }

1 Yorum

şerefff  -  7 Aralık 2019 / 01:34

Teşekkürler Türkiye :)) Teşekkürler Teknoloji dolabı :))

Başka Yazı Yok

Kayıt Ol

Zaten üye misiniz? Giriş Yap

Giriş Yap

Henüz üyeliğiniz yok mu? Kayıt Ol