En İyi 10 Video Dönüştürücü

En İyi 10 Video Dönüştürücü 12

Elinizdeki bir videoyu farklı formatlara (AVI, MOV, MPEG, FLV, MKV, MP4) dönüştürebilmeniz için en iyi 10 video dönüştürücü program listesi hazırladık.

AVI, MOV, MPEG, FLV, MKV, MP4 ve daha birçok farklı formatta video dosyasıyla karşılaşabiliriz ama bu noktada bilmemiz gereken şey, farklı video formatlarının tümü kendi aralarında dönüştürülebilmektedir.

Eminim ki birçok kullanıcının başına gelmiş bir problemdir; bilgisayarına, telefonuna ya da tabletine indirdiği videoyu tam olarak izleyememek. Ya görüntü yok ses vardır, ya ses vardır görüntü yoktur ya da videoyu hiç açamamışsınızdır bile.

Bir video dönüştürücü programa ihtiyaç duymak için pek çok nedeniniz olabilir. Sınırlı bir saklama alanına sahip bir cihazda belirli bir videoyu oynatmak isteyebilirsiniz ve dosyanın boyutunu azaltmanız gerebilir.

Sizin için En İyi 10 Video Dönüştürücü yazımızı sunuyoruz.

En İyi 10 Video Dönüştürücü

Any Video Converter Free

any video converter free

Youtube, Google, Metacafe ve benzeri video siteleri üzerinde izlediğiniz videoları doğrudan bilgisayarınıza indirmenize olanak tanıyan Any Video Converter Free‘nin içerisinde, indirdiğiniz videolar üzerinde anlık düzenlemeler yapmanıza olanak sağlayan yardımcı düzenleme araçları ve efektler de yer almaktadır. Ayrıca dönüştürmek istediğiniz videolar için bit hızı, çözünürlük, kare oranı gibi özelleştirilebilir seçenekleri kullanabilirsiniz.

Dönüştürme işlemleri sırasında diğer birçok programa göre gerçekten çok daha hızlı olduğunu söyleyebilceğim Any Video Converter, özellikle FFMPEG kütüphanesi için mükemmel hızda dönüştürme işlemleri gerçekleştiriyor.

Programın kullanıcı arayüzü gayet iyi tasarlanmış ve aktif olarak kullanılabilecek tüm özellikler göz önünde. Türkçe dil desteği ve kullanım kolaylığını da göz önünde bulundurduğumuz zaman Any Video Converter Free, video dönüştürme işlemleri için tercih edilebilecek yazılımlar arasında yer alıyor.

Free Studio

free studio

Free Studio içerisinde toplam 48 adet ücretsiz aracı bir arada sunan başarılı bir yazılımdır. Video indirme, video yazdırma ve tabii ki video dönüştürme gibi işlemleri gerçekleştirmek için kullanabileceğiniz araçlar programın içerisinde yer almaktadır.

Programın arayüzü ilk açtığınız zaman biraz karışık gelebilir çünkü toplam 48 araç içerisinden kullanmanız gerekenlerin nerede olduğunu bulmak biraz zaman alabilir. İlerleyen zamanlarda kullanmak istediğiniz araçların kısayol butonlarının nerede olduğuna alıştıktan sonra tüm video dönüştürme işlemlerini sadece bir kaç tıklamayla gerçekleştirebilirsiniz.

Video dönüştürme aracı içerisinde yer alan hazır profiller eğer işinize yaramıyorsa, kendi profillerinizi kolayca yaratabilir ve kaydedebilirsiniz. Böylece her dönüştürme işlemi sırasında aynı ayarları baştan yapmaya uğraşmazsınız. Aynı zamanda birçok dönüştürme seçeneğini kullanıcılara sunan Free Studio, profesyonel bir dönüştürme aracı arayan kullanıcılar için olmasa da sıradan kullanıcılar için yeterlidir.

1 2 3 4 5

Başka Yazı Yok

Kayıt Ol

Zaten üye misiniz? Giriş Yap

Giriş Yap

Henüz üyeliğiniz yok mu? Kayıt Ol