En İyi 5 Müzik İndirme Uygulaması

En İyi 5 Müzik İndirme Uygulaması

Advanced Download Manager

2G, 3G ve 4G ağları için optimize edilen Advanced Download Manager aynı anda üç dosyayı indirmenizi sağlıyor. Uygulama, internette bulduğunuz müzikleri sorunsuzca indirmeniz konusunda yardımcı oluyor. Sadece müzik dosyaları dışında her türlü dosyayı indirebilen uygulama 2 GB boyutundan büyük dosyalar için de destek sunmakta. Uygulamanın en önemli özelliklerinden biri de yarım kalan indirmelere devam edebilme yeteneği.

Advanced Download Manager

Anghami – Ücretsiz Sınırsız Müzik

Özellikle Arapça şarkılara odaklanan uygulama uluslararası müzikleri de keşfetme özelliği ile sevdiğiniz ve hoşlandığınız müzikleri bulup oynatabilirsiniz. Ayrıca uygun fiyatlı Anghami Plus’ı satın alarak reklamsız bir şekilde uygulamayı kullanabilir ve istediğiniz müzikleri indirebilirsiniz.

anghami-portfolio2

Google Play Music

Bir müzik çalar olan Google Play Music, indirmeniz için şarkılar ve albümler sunarak bunları internete bağlı olmadığınızda bile dinleyebilmenizi sağlıyor.

Google Play Music

4shared Music

Müziksiz yaşayamayanlar için geliştirilen 4shared Music uygulaması kendi veritabanlarında aramalar yapmanızı sağlayarak aradığınız müzikleri bularak indirebilmenize olanak veriyor. İndirdiğiniz müzikler otomatik olarak 15 GB boyutundaki 4shared bulut alanınıza ekleniyor.

4shared Music

RockMyRun – Best Workout Music

RockMyRun uygulaması istediğiniz müziği çevrimdışı oynatmak için cihazınıza indirebilmenizi sağlıyor. Müzikleri arayabilir ve filtreleme seçenekleriyle istediğiniz müziği anında bulabilirsiniz.

RockMyRun – Best Workout Music

 

 

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

Başa dön tuşu