Bilgisayar

En iyi 8 Ücretsiz Antivirüs Programı

Bedava antivirüs programına ihtiyacı olanlar için En iyi 8 Ücretsiz Antivirüs Programı ‘nı (Free Antivirus Software) derledik.

En iyi 8 Ücretsiz Antivirüs Programı

Antivirüs firmaları ücretli olan programlarının ücretsiz antivirüs sürümlerini dağıtırken bu yazılımları satmak için, reklam yada bazı tarayıcı ekletileri kurmanızı isteyebilirler, bunu kurulum esnasında kabul etmeyebilirsiniz Yazılımların kurulum ekranlarını çok iyi takip edin ve bu eklentilerin kurulumunu reddedin.

En iyi 8 Ücretsiz Antivirüs Programı listemizde en çok kullanılan popüler ücretsiz antivirüs yazılımları yer almaktadır. Listede yer alan antivirüs programları ile tüm tehlikeli yazılımlardan herhangi bir ücret ödemeden korunabilirsiniz.

# BitDefender Antivirus Free Edition

En iyi 8 Ücretsiz Antivirüs Programı

Zararlılara, casus yazılımlara ve çevrimiçi güvenlik tehditlerine karşı koruma sağlayan BitDefender, güçlü ve sessiz antivirüsler arasında yer alıyor. Bitdefender antivirüs programı bilgisayarınızı yavaşlatmadan koruma sağlar. Tüm web, e-posta ve mesajlaşma verilerini gerçek zamanlı tarar ve sizi casus yazılımlardan korur.

BitDefender Antivirus Free Edition İndir

# Panda Free Anti-Virus

En iyi 8 Ücretsiz Antivirüs Programı

Panda Free Antivirus, güvenlik uygulamalarıyla ünlü Panda şirketinin hazırladığı en son antivirüs yazılımı olarak karşımıza çıktı ve ücretsiz olarak tüm kullanıcılara sunuluyor. Geçmişte Panda Cloud Antivirüs olarak varlığını sürdürmüş olan program, artık Panda Free Antivirus adıyla yayınlanıyor ve en son güvenlik tehditlerine karşı bilgisayarınızı koruyabiliyor.

Panda Free Anti-Virus İndir

# AVG Anti-Virus Free

En iyi 8 Ücretsiz Antivirüs Programı

AVG antivirüs programı güvenli olmayan bağlantıları, indirmeleri ve e-posta eklerini hızlıca taramaya olanak sağlar. Software Updater özelliğiyle güncellemeleri kendiliğinden otomatik olarak yaparak hataları düzeltir ve güvenlik açıklarını kapatır.

AVG Anti-Virus Free İndir

# Ad-Aware Free Anti-Virus+

En iyi 8 Ücretsiz Antivirüs Programı

Ad-Aware Antivirus Free, internet üzerinden bulaşan casus yazılımlara karşı çok etkili bir Adware yazılımıdır. Dünyada ki en popüler Adware yazılımıdır. Ücretsiz versiyonu anlık koruma sağlamamakta olup, sadece tarama ve temizleme işlemini yapmaktadır. Bilgisayarınız hafızası, kayıt defteri veya harddiskte gördüğü tüm zararlı uygulamaları başarılı bir şekilde ortadan kaldıran Ad-Aware yazılımı bu alandaki en eski yazılımlardandır.

Ad-Aware Free Anti-Virus+ İndir

# MalwareBytes Anti-Malware

En iyi 8 Ücretsiz Antivirüs Programı

Malwarebytes’ Anti-Malware, kullanımı kolay, etkili ve popüler bir zararlı yazılım kaldırma aracıdır. Malwarebytes’ Anti-Malware kendi teknolojisi ile zararlı yazılımları tespit eder, yokeder ve malware tehditini ortadan kaldırır. Malwarebytes’ Anti-Malware çalışan her süreci izler ve bir zararlı yazılım daha tehdit oluşturmadan önüne geçer. Kolay kullanımıyla bu alanda kullanabileceğiniz en iyi programlardandır.

MalwareBytes Anti-Malware İndir

 

# SpyBot Search and Destroy

En iyi 8 Ücretsiz Antivirüs Programı

Zararlılarla savaşan yazılımların en tecrübelilerinden SpyBot Search and Destroy, ücretsiz sürümünde virüs taraması yapmıyor ancak adware’leri, zararlıları ve casus yazılımları bulup başarıyla kaldırabiliyor. SpyBot’un bir sistem koruma aracı olmaktan ziyade, sistem onarım aracı olduğunu söyleyebiliriz. SpyBot Search and Destroy’u indirirken nereden indirdiğinize dikkat edin, yazılımın sahte sürümleri sisteminizi onarmak yerine ona hasar verebilir.

SpyBot Search and Destroy İndir

# Avast Free Anti-Virus

En iyi 8 Ücretsiz Antivirüs Programı

İnternet koruması, e-posta denetimi, oyun modu ve benzeri özellikleri bünyesinde bulunduran Avast ücretsiz bir antivirüs programıdır fakat diğer çoğu antivirüs programında olduğu gibi bazı özellikleri ücretli versiyonda kısıtlı.

Avast Free Anti-Virus İndir

# Avira Free AntivirusEn iyi 8 Ücretsiz Antivirüs Programı

Avira programı tamamıyla ücretsiz bir antivirüs programıdır. Web koruması, e-posta koruması vb. özellikleri ücretsiz şekilde kullanabilirsiniz.

Avira Free Antivirus İndir

Son Güncelleme: 14 Mayıs 2020

Bir cevap yazın

Başa dön tuşu