1. Ana Sayfa
  2. AKILLI TELEFON
  3. En İyi Android Hava Durumu Uygulamaları

En İyi Android Hava Durumu Uygulamaları

En İyi Android Hava Durumu Uygulamaları

Android cihazınızdan hava olaylarını takip etmek için En İyi Android Hava Durumu Uygulamaları ‘nı sizler için derledik.

Hava Durumu hakkında bilgi sahibi olmak çok önemsiz görünse de öyle bir an gelir ki gerçekten bu bilgiye çok ihtiyacınız olabilir. Çok önemli bir planınız olabilir ve bunun için havanın nasıl olduğununa dair bilgi edinmek zorunda kalabilirsiniz.

Artık yağmurlu bir gecede uyuyup, sabah uyandığımızda güneşli bir gün ile karşılaşabiliyoruz. Bu nedenlerden dolayı düzenli olarak hava tahminlerini kontrol etmemiz gerekiyor.

Bizler de bu listemizde Android cihazlarınızda kullanabileceğiniz en iyi hava durumu uygulamalarını listeledik.

En İyi Android Hava Durumu Uygulamaları

Meteoroloji Hava Durumu

Meteoroloji Genel Müdürlüğü tarafından sunulan Meteoroloji Hava Durumu uygulamasında anlık hava durumu, sıcaklık, basınç, rüzgar, nem, dinamik görüntüler ve güneşin doğuş ve batış saatleriyle anlık konumunu görüntüleyebiliyorsunuz.

En İyi Android Hava Durumu Uygulamaları

Saatlik olarak hava tahminleri de sunan uygulamada 5 günlük tahmini hava durumuna da ulaşabilirsiniz. Hava tahminleri ve diğer verileri sosyal medyada paylaşabilme özelliği de sunan uygulamada Meteorolojinin Sesi Radyosu’nu dinleyebiliyor ve çeşitli tasarımlarla sunulan widget’ları ana ekranınıza yerleştirebiliyorsunuz

.:: Meteoroloji Hava Durumu Android İndir

Canlı Hava Durumu

En çok tercih edilen hava durumu uygulamalarından biri olan Canlı Hava Durumu uygulamasında konumunuzu seçtikten sonra 7 günlük hava tahminlerine ulaşabiliyorsunuz.

En İyi Android Hava Durumu Uygulamaları

Mevcut ve hissedilen sıcaklık, rüzgar hızı ve yönü, basınç ve yağış bilgileri, gün doğumu ve günbatımı saatleri, hava durumu radarı ve yağmur haritaları gibi bilgiler sunan uygulama canlı animasyonlar ve grafiklerle desteklenerek oldukça hoş bir tasarıma imza atılmış.

.:: Canlı Hava Durumu Android İndir

AccuWeather

Android cihazların birçoğundayerleşik olarak gelen uygulamalardan biri olan AccuWeather uygulaması, bu alanda en çok bilinen uygulamalar arasında yer alıyor. Hava tahminlerinin çoğunlukla tuttuğunu bizzat test ettiğim uygulama 100’den fazla dil desteği de sunuyor.

En İyi Android Hava Durumu Uygulamaları

Mevcut sıcaklık ve hissedilen sıcaklık, hava durumu tahmini özeti ve ayrıntıları, radar animasyonu ve uydu görüntüleri, saatlik tahminler, videolar ve daha fazlasını sunan uygulama ücretsiz olarak sunuluyor.

.:: AccuWeather Android İndir

Yahoo Hava Durumu

Tasarım olarak oldukça modern ve hoş görünen Yahoo Hava Durumu uygulaması, bulunduğunuz şehrin en çok beğenilen fotoğraflarını arka plan görseli olarak sizlere sunuyor. Anlık hava durumu tahminleri, 10 günlük ve 24 saatlik sıcaklık tahminlerini ayrıntılı bir şekilde gösteren uygulamada zorlu havalar için size uyarılarda da bulunuyor.

En İyi Android Hava Durumu Uygulamaları

Ana ekranınıza ekleyeceğiniz widget’lar da sunan uygulamada etkileşimli radar, uydu, sıcaklık ve rüzgar haritaları, hareketli gün doğumu ve gün batımı saatleri, nem sensörü, UV endeksi ve yağış ihtimali gibi ihtiyaç duyabileceğiniz birçok bilgiyi bulabilirsiniz.

.:: Yahoo! Hava Durumu Android İndir

NTV Hava

NTV tarafından geliştirilen NTV Hava uygulamasında anlık hava tahminlerine ulaşabileceğiniz gibi, saatlik tahminleri de inceleyebiliyorsunuz.

En İyi Android Hava Durumu Uygulamaları

15 günlük hava durumu bilgisi sunan uygulamada Türkiye’deki deniz suyu sıcaklıklarını ve kar kalınlıklarını da görüntüleyebilmeniz mümkün. Hava tahminlerinin yanında, merkezi konumlardaki yaşam bilgilerine de NTV Hava uygulaması üzerinden erişebilirsiniz.

.:: NTV Hava Android İndir

Yandex.Weather

İnternet için birçok faydalı araç sunan Yandex’in hava durumu uygulamasında 10 günlük hava durumu tahminini görüntüleyebiliyor, bulunduğunuz konumun saat başı hava tahminlerine ulaşabiliyorsunuz.

En İyi Android Hava Durumu Uygulamaları

Hava durumunu merak ettiğiniz konumları da listenize ekleyebilmenize olanak sağlayan Yandex Hava Durumu uygulamasında 2×1, 4×1 ve 4×2 boyutlarında widget’lar da sunuluyor.

.:: Yandex Hava Durumu Android İndir

MSN Hava Durumu

Microsoft tarafından geliştirilen MSN Hava Durumu uygulaması olası kötü hava koşullarına karşı planlama yapabilmeniz adına oldukça başarılı bir uygulama diyebilirim.

En İyi Android Hava Durumu Uygulamaları

Ayrıntılı bir şekilde saatlik, günlük ve 10 günlük hava tahminleri sunan uygulamada geçmiş hava durumu ortalamalarına da kolayca ulaşabilirsiniz. Hava durumunu öğrenmek istediğiniz şehirleri listenize ekleyerek hava durumunu kolayca öğrenebileceğiniz uygulamada şiddetli hava koşullarına karşı önceden bildirimler gönderiliyor.

.:: MSN Hava Durumu Andoid İndir

BBC Weather

Hava durumunu ayrıntılı bir şekilde sizlere sunan BBC Weather uygulaması, kullanım kolaylığıyla da öne çıkıyor.

En İyi Android Hava Durumu Uygulamaları

Mevcut ve hissedilen sıcaklık, gece ve gündüz sıcaklıkları, saatlik tahminler, 48 saatlik ayrıntılı tahminler, 10 günlük tahminler ve analizler sunan uygulamada hava durumunu sosyal medya, e-posta ya da NFC aracılığıyla arkadaşlarınızla paylaşabilirsiniz.

.:: BBC Weather Android İndir

.:: Kuşlar Havada Uçarken Neden Birbirleriyle Çarpışmıyorlar ?

.:: Dünyanın En Garip Havaalanları

.:: Android’de Ekrana Hava Durumu Ekleme

Yorum Yap

Yorum Yap