En İyi Android Müzikçalar Uygulamaları

Android cihazlarında bulunan müzikçalar uygulamasından sıkılan ve yeni bir şeyler arayanlar için En İyi Android müzikçalar uygulamalarını derledik.

Cihazınızda yüklü olan müzikçalar uygulamasını işlevsiz buluyor ve artık sizin ihtiyaçlarınızı karşılaşamadığınmı düşünüyorsunuz? Android işletim sistemli telefon ve tabletlerde kullanmak için en iyi müzik çalar uygulamasını mı arıyorsunuz?

Google PlayStore’da çok sayıda müzik çalar uygulaması mevcut. Sizler için en iyi Android Müzikçalar Uygulamalarını biraraya getirdik.

Android Müzikçalar Uygulamaları

Lark Player

android en iyi müzik çalar

Lark Player’ın listenin birinci sırasında omasının nedeni, sayısız kişiselleştirilebilme özelliğine ve bunun yanında şu anda müzik uygulamaları arasında yer alan en geniş müzik listelerine sahip olması. Uyku zamanlayıcısı gibi daha birçok ekstra özelliği ile kullanıcıyı düşünen uygulama, en popüler Android müzik uygulaması olmayı başarıyor.

[appbox googleplay com.dywx.larkplayer]

Pulsar Music Player

 android en iyi müzik çalar

Pulsur, Android kullanıcılarının en çok tercih ettiği müzik çalarlardan biridir. Sade bir tasarımı olmasına karşın oldukça güzel animasyonlar ve renk temaları içerir. Uygulamada ayrıca aralıksız oynatma özelliği, Chromecast desteği, ana ekran widget’ı da bulunuyor.

[appbox googleplay com.rhmsoft.pulsar]

AudioVision Music Player

android en iyi müzik çalar

AudiVision uygulamasını farklı kılan, dinlediğiniz şeyi görebilmeniz. Kişiselleştirilebilen onlarca farklı görsel efekti ile dinlediğiniz müziği farklı efektlerle ekranınızda görebileceksiniz.

[appbox googleplay stesch.visualplayer]

AIMP

android en iyi müzik çalar

AIMP’i rakiplerinden ayıran şey, kullanıcıya kolay kullanımlı ve biraz da nostaljik bir arayüz sunuyor olması. Diğer müzik uygulamalarında olduğu gibi farklı türlere, sanatçı isimlerine, listelere göre arama yapma özelliklerini de barındıran uygulama, tüm formatlardaki ses dosyalarını destekliyor.

[appbox googleplay com.aimp.player]

n7player

android en iyi müzik çalar

Müzik deneyimini görsellikle buluşturan bir uygulamada “n7player” oluyor. Uygulamanın farkı, kullanıcıya müzik kütüphanesini görsel olarak, albüm kapaklarıyla birlikte sunuyor olması. Seçeceğiniz albümün üzerine tıkladığınızda ise o albümde yer alan parçaların listesi açılıyor.

[appbox googleplay com.n7mobile.nplayer]

Pi Music Player

android en iyi müzik çalar

Kullanıcı dostu arayüzü ve desteklediği birçok medya türüyle bu uygulama, birçok kullanıcının ilgisini çekiyor. Tamamen ücretsiz olan Pi Music Player, Android cihazınız için en iyi müzik deneyimini vadediyor.

[appbox googleplay com.Project100Pi.themusicplayer]

Audio Beats Music Player

android en iyi müzik çalar

Uygulama farklı temalar, akıllı listeler, şarkı sözlerini izleyebilme gibi bir çok özelliğinin yanı sıra müzik deneyimini harika bir boyuta taşıyan ses dengeleyici bir sisteme sahip. Aynı zamanda 35 farklı dil seçeneğini destekleyerek, kullanım kolaylığı açısından ön sıralarda yer alan bir uygulama oluyor.

[appbox googleplay com.shaiban.audioplayer.mplayer]

Musicolet Music Player

android en iyi müzik çalar

Kullanıcılar daha fazla özellik ve seçenek istiyor olsalar da zaman zaman kullanım zorluğu kişileri uygulamalardan soğutabiliyor. İşte musicolet tam da bu kitleyi hedef alıyor. Basit kullanıcı arayüzü ve hiç de karmaşık olmayan seçenekleri ile sadece kaliteli müzik dinlemek isteyen Android kullanıcıları için harika bir seçenek.

[appbox googleplay in.krosbits.musicolet]

Phonograph

android en iyi müzik çalar

Müzik çalar, şarkı çalarken ekranda bulunan içeriğe göre renk değiştirir. Ayrıca çalan şarkının bilgileri eksikse otomatik olarak indirip tamamlar. Hatta dilerseniz şarkıların albüm kapaklarını indirebilir ya da galerinizde bulunan resimlerden bir albüm kapağı belirleyebilirsiniz.

[appbox googleplay com.kabouzeid.gramophone]

BlackPlayer Music Player

android en iyi müzik çalar

Oldukça sade ve kullanışlı bir arayüze sahip olan uygulama, birçok kişiselleştirme seçeneği ve widget desteği ile dikkat çekiyor. Ücretli ve ücretsiz olmak üzere iki farklı versiyonu bulunan uygulamanın ücretsiz sürümünde bazı özellikler kısıtlanmış durumda.

[appbox googleplay com.kodarkooperativet.blackplayerfree]

Bir cevap yazın

Başa dön tuşu