1. Ana Sayfa
  2. AKILLI TELEFON
  3. En İyi APK İndirme Siteleri

En İyi APK İndirme Siteleri

güvenli apk indirme

Telefon yada tabletinize apk dosyalarını daha güvenli yerlerden indirebilmeniz için en iyi APK indirme siteleri listesi hazırladık.

APK, Android Package Kit kelimelerinin kısaltılmış hali olup, Android işletim sistemi için hazırlanmış uygulama ya da oyun dosyalarının dağıtılmasında ve yüklenmesinde kullanılan bir tür dosya formatıdır.

Aslına bakarsanız PlayStore harici yerlerdenden APK indirmenin cihaza hiç bir zararı yoktur ve oldukça da güvenlidir. Ama asıl burada önemli olan APK indirebileceğiniz siteleri iyi seçmektir.

APK indirme konusunda hizmet veren sayısız site var, ama biz Android oyun ve uygulamaları ücretsiz olarak indirebileceğiniz güvenli APK indirme sitelerine bir göz atalım dedik.

Google Play Store harici bir yerden APK indirip kurabilmeniz için cihazınızı bilinmeyen kaynaklara açmanız gerekmektedir. Bunun için Android APK yükleme nasıl yapılır yazımıza bakabilirsiniz.

APKMirror

güvenli apk indirme

APK uygulama ve oyunları indirebileceğiniz siteler arasında ilk sıraya koyduğumuz APKMirror sitesi ile oldukça detaylı aramalar yaparak istediğini uygulama yada oyunun apk dosyasına ulaşabilirsiniz.

APKPure

güvenli apk indirme

Türkçe dil desteği bulunan APK Pure sitesinden APk dosyalarını güvenle indirebilirsiniz. APKPure’nin telefonunuz için birde uygulaması mevcut. APKPure uygulaması buraya tıklayarak telefon yada tabletinize kurabilirsiniz.

Aptoide

güvenli apk indirme

Android oyun ve uygulama APK’sı bulabileceğinzi diğer bir yerde Aptoide sitesi. Aptoide’nin Türkçe dil desteği ve cihazlar için uygulamasıda mevcut. Aptoide uygulamasıburaya tıklayarak telefon yada tabletinize kurabilirsiniz.

Uptodown

güvenli apk indirme

Türkçe dil desteği bulunan bir diğer en iyi apk indirme sitesi olan Uptodown sitesi‘nde Android oyun ve uygulamalar, kategorilere (iletişim, yaşam stili, multimedya, verimlilik, araçlar, oyunlar) ayrılmış şekilde karşınıza çıkıyor.

SamMobile

güvenli apk indirme

SamMobile sitesi Samsung tarafından geliştirilen uygulama ve servislerin APK’larına ulaşabileceğiniz harika bir site. Samsung telefon yada tablet kullanıyorsanız SamMobile ile telefonunuza istediğiniz uygulamaın yada oyunun apksını indirebilirsiniz.

Yorum Yap

Yorum Yap