En İyi Çift SİM Kartlı Telefonlar (2017)

En İyi Çift SİM Kartlı Telefonlar (2017) 1

Çift SIM kartlı akıllı telefonlar,işi gereği çift hat kullananlar için iki ayrı telefon alma derdinden kurtaran güzel bir çözüm. Bizde piyasada bulunan En İyi Çift SİM Kartlı Telefonlar (2017)’ı sizler için derledik.

İşi gereği yada telefon şirketlerinin kampanyalarından faydalanmak için birçok kişi kişisel hattının yanında şirket hattı da kullanıyor. Bu durumdaki kişiler iki farklı telefon taşımak zorunda kalıyor. Bu sorunun üstesinden gelmek için telefon üreticileri çift sim kart destekli modellerini piyasaya sürüyor.

En İyi Çift SİM Kartlı Telefonlar (2017)

Eğer iki ayrı hat kullanıp tek telefonla idare etmek istiyorsanız bu yazımızdaki telefonlardan birini tercih edebilirsiniz.

1) Asus ZenFone 3

En İyi Çift SİM Kartlı Telefonlar (2017)

Türkiye’de fazlasıyla rağbet gören bir marka olan Asus’un popüler ZenFone serisinin son üyesi çift sim kart desteğiyle tercih edilebilecek telefonlardan biri. (Asus Zenfone 3 Özellikleri ve Fiyatı ! )

2) General Mobile GM5 Plus

En İyi Çift SİM Kartlı Telefonlar (2017)

Teknik özelliklerine göre fiyatı oldukça iyi konumda olan General Mobile GM 5 Plus, satın alanları pişman etmeyen bir telefon olarak listemizdeki yerini aldı. (General Mobile GM 5 Plus Teknik Özellikleri )

3) Lenovo P2 / K5 Note / K6 Power

En İyi Çift SİM Kartlı Telefonlar (2017)

Hem çift sim kartlı hem de bataryası akü gibi olmasını istediğiniz bir telefon varsa o kesinlikle Lenovo P2 olmalı. Aynı zamanda hem uygun fiyatlı hem de performansı ideal bir telefon arıyorsanız Lenovo’nun büyük ekranlı K5 Note ya da 5 inçlik K6 Power modellerini de tercih edebilirsiniz. (Lenovo P2 Özellikleri ) (Lenovo K6 Note Özellikleri)

4) Moto G4 Plus

En İyi Çift SİM Kartlı Telefonlar (2017)

Yine Lenovo bünyesinde satılsa da bizim için Motorola olması değişmeyen Moto serisinin hem uygun fiyatlı hem performanslı hem de Nexus, Pixel ve Android One kadar hızlı olmasa da güncelliğini koruyabilen bir telefon olasıyla G4 Plus da kesinlikle tercih edilebilir. (Moto G4 Plus Özellikleri)

5) Reeder P10/P10S/P11

En İyi Çift SİM Kartlı Telefonlar (2017)

Yerli bir markamız olan Reeder’ın fiyat performans noktasında gerçekten takdir edilebilecek olan telefonları olan P10, P10S ve P11 arasında bütçenize göre rahatlıkla bir seçim yapabilir, sorunsuz ve performanslı bir şekilde kullanabilirsiniz.

6) Samsung Galaxy A8 (2016)

En İyi Çift SİM Kartlı Telefonlar (2017)

Bu sene Galaxy A serisi yenilenmiş olsa da geçtiğimiz yılın oldukça sağlam telefonlarından biri olan Galaxy A8, listemizde çift sim kart desteği sayesinde yer alıyor. Büyük ekranlı bir telefon isteyenlerin tek geçebileceği ve alıp rahatlıkla kullanabileceği Galaxy A8’in 2016 versiyonu Nisan ayının son haftasında Android 7.0 Nougat güncellemesini de alacak.

7) Sony Xperia Z5 Dual

En İyi Çift SİM Kartlı Telefonlar (2017)

Sony severlerin her ne kadar üzerinden 2 hatta 3 nesil geçmesine rağmen tercih edebilecekleri, listenin en performanslı telefonlardan biri olan Xperia Z5 Dual, Sony kanadındaki en tercih edilebilecek çift hat desteği sunan bir telefon olarak dikkat çekiyor.

8) ZTE Axon 7 / Axon 7 Mini

En İyi Çift SİM Kartlı Telefonlar (2017)

Listemizin sonuna geldiğimizde ise listenin en performanslı iki telefonuna denk gelmiş oluyoruz. Bir yanda Snapdragon 820’li ve Android 7.1.1 dahi alan Axon 7, diğer yanda S617 ile güçlü bir cihaz olan Axon 7 Mini arasında gidip rahatlıkla tercih yapabilirsiniz. Google’ın Daydream desteği de sunuyor olan Axon 7, gerçekten listenin en iyi ve en sağlam telefonu. (ZTE Axon 7 ve ZTE Axon 7 Özellikleri)

Sonuç olarak sizlere 8 ayrı maddede 13 ayrı telefon sunduk. Peki sizin kullandığınız ve memnun olduğunuz fakat listede olmayan başka bir telefon var mı? Ayrıca listedeki favorinizi de yorumlar bölümünden bizlere aktarabilirsiniz.

Başka Yazı Yok

Kayıt Ol

Zaten üye misiniz? Giriş Yap

Giriş Yap

Henüz üyeliğiniz yok mu? Kayıt Ol