En iyi Driver Güncelleme Programı

En iyi Driver Güncelleme Programı

Bilgisayarınızda bulunan eski ve yeni donanımların sürücülerini yükleyip güncelleştiren en iyi Driver güncelleme programı DriverPack Solution nedir, nasıl kullanılır, sürücüler otomatik nasıl güncellenir bu yazımızda ele alacağız.

Driver, Türkçe ifadesiyle sürücü bilgisayarımızdaki aygıtların, işletim sistemiyle olan iletişimini, düzenini sağlayan yazılımlar olarak tarif edilebilecek önemli bir husustur. Driver ile bilgisayardaki donanımlar işletim sistemine tanıtılır.Böylece mevcut donanımın kullanılması sağlanır.

Bilgisayarınıza yeni bir donanım taktıysanız yada format attıysanız formattan sonra kurulamayan sürücüleri en iyi Driver güncelleme programı Driver Pack Solution ile kolaylıkla yükleyebilirsiniz.

Hem 32 bit hem de 64 bit işletim sistemleri için sürücüleri başarıyla bulan program her Windows kurulumunun ardından onlarca sürücü ile uğraşmanızı çok kolaylaştırıyor ve bu olayı sadece birkaç tıka kadar indiriyor.

DriverPack Solution nedir?

DriverPack Solution (DRPSU), Windows işletim sistemi yüklü bilgisayarlarda donanım olarak kullanılan ve sürücüsü/yazılımı bulunamayan ya da bulmakta güçlük çekilen sürücüleri (driver) kendi driver veritabanında aratarak bulan ve size çeşitli seçenekler şeklinde yüklemenize izin veren ücretsiz driver yükleme yazılımıdır.

DriverPack Solution bilgisayarınıza Format attıktan sonra veya ilk sisteminizi yüklediğinizde driverları en hızlı şekilde kurmanızı sağlar. DrivePack Solution Windows Xp’den Windows 10’a kadar tüm Windows modellerini desteklemektedir.

DriverPack Solution yazılımının üç ayrı versiyonu bulunur. Versiyonları özelliklerini ve indirme bağlantılarını aşağıda bulabilirsiniz.

Full versiyon: Tüm sürücüleri içerir, Internet bağlantısı olmadan çalışır, Torrent aracılığıyla indirilebilir (19 GB)

Network Versiyon : Ağ donanımı için sürücüleri içerir (Lan/Wi-Fi), Internet bağlantısı olmadan çalışır (567.76 MB)

Online Versiyon : Internet bağlantınız varsa anında indirir, tüm sürücüleri indirir ve yükler (6.03 MB)

Arayüz olarak basit ve kullanışlı olan programda Türkçe dil desteği de mevcut.

Otomatik Driver Güncelleme

Yukarıdaki linklerden size uygun versiyonu indirdikten sonra çalıştırın.

Driver güncelleme işleminde altta bulunan Uzman Kipinde işlem yapmanız. Çünkü DriverPack Solution sürücü güncellemenin yanında bazı yazılımları da yüklemek isteyecek. Reklam amaçlı olan ve programla alakasız olan bu yazılımları liste üzerinden çıkartabilirsiniz. .

En iyi Driver Güncelleme Programı

Program sizin için sürücülerinizi tarayıp güncel olup olmadıklarını denetleyecektir. Siz de güncellemek istediğiniz sürücüleri seçip işleme kaldığınız yerden devam edebilirsiniz. Tümünü Yükle seçeneği tıkladıktan sonra yapmanız gereken tek şey uygulamanın güncel sürücü sürümlerini yüklemesini beklemek.

En iyi Driver Güncelleme Programı

Sürücülerinizi güncel tutmak yeni çıkan programlar ya da oyunlar için bilgisayarınızın daha optimize bir şekilde çalışmasını sağlayacaktır. Artık DriverPack Solution’ı kullanarak her sürücü için tek tek uğraşmak yerine otomatik bir şekilde sürücülerinizi güncelleyebilirsiniz.

DriverPack Solution’dan hariç başka bir çok otomatik driver programı bulunmaktadır. Bu programlara buradaki yazımızdan ulaşabilirsiniz.

İlgili Yazılar

6 yorum

bu problemide sayenizde çözmüş oldum saolun

siteniz çok düzenli ve doyurucu elinize sağlık

mensudee  -  1 Aralık 2019 / 20:19

Elinize sağlık

Ellerinize sağlık çok işime yaradı.

Harika siniz Allah razı olsun sorunum çözüldü çok teşekkür ler artık sürekli ziyaretciniz olcam

çok teşekkürker..sayenizde sıkıntı bitti…

Başka Yazı Yok

Kayıt Ol

Zaten üye misiniz? Giriş Yap

Giriş Yap

Henüz üyeliğiniz yok mu? Kayıt Ol