En İyi Fotoğraf Düzenleme Uygulamaları

Akıllı telefonlarıyla çektikleri fotoğraflar üzerinde üzerinde düzenleme yapmak isteyenlere En İyi Fotoğraf Düzenleme Uygulamaları‘nı biraraya getirdik.

Cebimizdeki akıllı telefonlar artık fotoğraf makinalarının pabucunu çoktan dama atmış görünüyor. Fotoğraf çektikten sonra bunu hemen paylaşmak yerine fotoğraflarınızı çeşitli düzenlemelere tabi tuttarak, efekt ve filtreler ekleyerek fotoğrafı daha görsel açıdan zengin bir hale getirebilirsiniz.

Google Play Store ve AppStore’da fotoğraf çekmeyi sevenlere fotoğraflar üzerinde renk ayarı, filtre ayarı gibi değişiklikleri yapabilmelerini  sağlayan fotoğraf düzenle uygulamaları mevcut. Bu uygulamaların içerisinden en iyi 7 fotoğraf düzenleme uygulamasını bir araya getirdik.

En İyi Fotoğraf Düzenleme Uygulamaları

1# Snapseed

En İyi Fotoğraf Düzenleme Uygulamaları

Snapseed, Google’ın  ücretsiz fotoğraf düzenleme uygulamasıdır. Benzerlerinden farklı olarak filtre ve efektlerle dolu olmayan, fotoğrafın belli noktasında detaylı olarak çalışma imkanı tanıyan etkili araçlar içeren bir uyguama ve hem tablet hem de telefonda rahat kullanım sunuyor.

[appbox appstore 439438619] [appbox googleplay com.niksoftware.snapseed]

2# Photo Editor by Aviary

En İyi Fotoğraf Düzenleme Uygulamaları

Resim ve fotoğraflarınız üzerinde çekici efektler ve filtreler uygulamak için bu ücretsiz uygulamayı kaçırmayın.

Photo Editor by Aviary de akıllı telefon ve tabletlerde kullanabileceğiniz bir fotoğraf düzenleme uygulaması. Uygulama ücretsiz olmasının yanında içerisinde onlarca farklı düzenleme seçeneği, filtre ve efekt barındırıyor. Böylece çektiğiniz fotoğraflarda ve galerinizdeki resimlerde dilediğiniz değişiklikleri gerçekleştirmek çok kolay hale geliyor.

[appbox appstore 527445936] [appbox googleplay com.aviary.android.feather]

3# Lifecake

En İyi Fotoğraf Düzenleme Uygulamaları

Fotoğraflarınızı bir zaman çizelgesi oluşturarak belgelemenize ve paylaşmanıza olanak tanır. Dropbox, Facebook, Picasa ve Instagram’daki fotoğraflarınıza Lifecake aracılığı ile zaman çizelgesi ekleyebilirsiniz.

[appbox appstore 488685481] [appbox googleplay com.lifecake.android]

4# Rakuga Cute

En İyi Fotoğraf Düzenleme Uygulamaları

Daha çok kadın kullanıcıların hoşuna gideceğini düşündüğüm Rakuga Cute, listenin en tatlı uygulaması olabilir. Rakuga Cute, çerçeve ve çeşitli yazı türleri gibi özelliklerle fotoğrafları düzenlemenizi sağlar.

[appbox appstore 453652187] [appbox googleplay jp.tatsumi.Rakugacute]

5# LINE Camera

En İyi Fotoğraf Düzenleme Uygulamaları

Uygulamayı kullanarak akıllı telefon ve tabletinizdeki fotoğraf ile resimleri kolayca dekore edebilir, istediğiniz efektlerle güzelleştirebilirsiniz.

Tamamen ücretsiz olarak sunulan uygulamanın içerisinde 100’den fazla farklı çerçeve yer alıyor ve LINE uygulamasındaki en popüler 1000 sticker da unutulmamış durumda. Bu stickerları resimlerinize ekleyerek onları çok daha sevimli hale getirebilirsiniz. Filtreli fotoğraflar elde etmek isteyenler de yine uygulamada yer alan onlarca farklı fotoğraf filtresini keyifle kullanabilirler.

[appbox appstore 516561342] [appbox googleplay jp.naver.linecamera.android]

6# Prisma

En İyi Fotoğraf Düzenleme Uygulamaları

Onlarca fotoğraf arasında öne çıkmak için farklı efektler uygulayabileceğiniz kullanımı basit, hızlı bir uygulama arıyorsanız Prisma tam size göre.

Uygulamada bulunan fotoğraf efektleri arasından Van Gogh, Picasso, Levitan gibi dünyaca ünlü sanatçıların çalışmalarını anımsatan fotoğrafları kolaylıkla elde etmenizi sağlayan etkili filtreler içeriyor. Mevcut fotoğrafa filtre uygulamak yerine fotoğrafı yeniden çizerek gerçek bir sanat eseri gibi görünmesini sağlayan Prisma, Instagram ve diğer fotoğraf filtre – efekt uygulamaları gibi modern, sade herkesin rahatlıkla kullanabileceği arayüzle geliyor. (Bakınız : Prisma Nedir, Nasıl Kullanılır? )

[appbox appstore 1122649984] [appbox googleplay com.neuralprisma]

7# Boomerang

En İyi Fotoğraf Düzenleme Uygulamaları

Instagram kullanıcıları arasında iyiden iyiye popüler olan bu uygulama, ilerleyip geri dönerek sürekli tekrar eden mini fotoğraflar oluşturmanızı sağlıyor.

[appbox appstore 1041596399] [appbox googleplay com.instagram.boomerang]

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

Başa dön tuşu