En İyi IOS Hava Durumu Uygulamaları

En İyi IOS Hava Durumu Uygulamaları

iPhone ve iPad’inizle hava olaylarını takip edebilmeniz için En İyi IOS Hava Durumu Uygulamaları ‘nı sizler için derledik.

Hava Durumu hakkında bilgi sahibi olmak çok önemsiz görünse de öyle bir an gelir ki gerçekten bu bilgiye çok ihtiyacınız olabilir. Çok önemli bir planınız olabilir ve bunun için havanın nasıl olduğununa dair bilgi edinmek zorunda kalabilirsiniz.

Artık yağmurlu bir gecede uyuyup, sabah uyandığımızda güneşli bir gün ile karşılaşabiliyoruz. Bu nedenlerden dolayı düzenli olarak hava tahminlerini kontrol etmemiz gerekiyor.

Bizler de bu listemizde iPhone ve iPad cihazlarınızda kullanabileceğiniz en iyi hava durumu uygulamalarını listeledik.

En İyi IOS Hava Durumu Uygulamaları

AccuWeather

IOS Hava Durumu Uygulamaları

Dünya genelinde en çok kullanılan hava durumu uygulamalarından biri olan AccuWeather, 100’den fazla dilde destek sunuyor. Hava tahminleri oldukça başarılı olan ve merak ettiğiniz tüm detaylara erişebileceğiniz uygulamada; hava durumu özeti ve ayrıntıları, saatlik, günlük ve 15 günlük hava tahmini, hareketli radar ve uydu görüntüleri ve videolar gibi bilgiler sunuluyor.

Meteoroloji Hava Durumu

IOS Hava Durumu Uygulamaları

Meteoroloji Genel Müdürlüğü tarafından iPhone ve iPad cihazlar için geliştirilen Meteoroloji Hava Durumu uygulamasında anlık hava durumu, sıcaklık, basınç, rüzgar, nem, dinamik görüntüler, gün doğumu ve gün batımı gibi bilgilerin yanında deniz suyu sıcaklıkları ve kar kalınlıkları gibi bilgiler de sunuluyor. Zorlu hava koşullarına karşı önlem alabilmeniz için uyarı bildirimleri de sunan uygulamayı tamamen ücretsiz olarak indirebilirsiniz.

Swackett

IOS Hava Durumu Uygulamaları

Ücretsiz olarak sunulan bir hava durumu uygulaması iPhone olan Swackett ile pek çok kaynaktan derlenen hava durumu bilgileri analiz edilerek kullanıcılara sunuluyor. Hava durumuna göre değişen bir arayüze sahip olan uygulamada nem oranı, rüzgar hızı ve yönü, gün doğumu ve gün batımı zamanları, yağış ihtimali, mevcut ve hissedilen sıcaklık oranları gibi bilgilere ulaşabilirsiniz.

Atmospheric by Swackett®
Atmospheric by Swackett®

Yahoo Weather

IOS Hava Durumu Uygulamaları

iPhone ve iPad cihazlarınızda kullanabileceğiniz başarılı bir hava durumu uygulaması olan Yahoo Weather, bulunduğunuz konuma, mevcut saate ve koşullara uygun bir şekilde değişen fotoğraflarla öne çıkıyor. Saatlik, 5 günlük ve 10 günlük tahminler sunan uygulamada rüzgar, basınç ve yağış ihtimali, hareketli gün doğumu ve gün batımı, etkileşimli haritalar, günlük bildirimler ve hava koşullarına karşı uyarı bildirimleri sunuluyor.

Yahoo Weather
Yahoo Weather
Developer: Yahoo
Price: Free

Weather Underground

IOS Hava Durumu Uygulamaları

iOS işletim sistemli cihazlarda en çok kullanılan uygulamalardan biri olarak öne çıkan Weather Underground hava durumu uygulamasında anlık hava şartları, sıcaklık değerleri, rüzgar hızı ve yönü, yağış ihtimali, saatlik ve 10 günlük hava tahminleri ve etkileşimli haritalar gibi birçok bilgi sunuluyor. Apple Watch ile de uyumlu çalışabilen Weather Underground, sunulan bilgileri kolayca görebilmenizde kolaylık sağlıyor.

Weather Underground
Weather Underground

NTV Hava+

IOS Hava Durumu Uygulamaları

NTV’nin geliştirdiği NTV Hava+ uygulamasıyla anlık hava durumu bilgilerini kolayca öğrenebilirsiniz. Bulunduğunuz konumun anlık, saatlik ve 15 günlük hava tahminlerine ulaşabileceğiniz uygulama mevcut ve hissedilen sıcaklık, nem, basınç miktarı, rüzgar yönü ve hızı gibi ek bilgiler de sunuyor. Tüm bunlara ek olarak, bulunduğunuz bölgedeki kullanıcıların paylaşımlarını ve durum bilgilerini de harita bölümünden görüntüleyebilirsiniz.

NTV Hava+
NTV Hava+
Price: Free
Sosyal Medyada Paylaşın:

BİRDE BUNLARA BAKIN

Düşüncelerinizi bizimle paylaşırmısınız ?

Yorum yazmak için giriş yapmalısın
Sitemizde bilgisayar ve akıllı telefon kullanıcılarının sık karşılaştığı sorunlara ait çözümleri bulabilirsiniz.