En İyi iPad Instagram Fotoğraf Uygulamaları

En İyi iPad Instagram Fotoğraf Uygulamaları

Instagram fotoğraf filtreleri uygulayarak oldukça başarılı olmuş bir fotoğraf paylaşım uygulamasıdır. iPhone uygulaması ile popüler olduktan sonra Android platformu ve Windows Phone üzerinde de aktif bir şekilde kullanılmaya devam eden Instagram popülerliği artarak devam eden sosyal ağlardan birisi konumundadır.

Fotoğraf yükleme ve paylaşım hizmeti veren Instagram, akıllı telefon ve tablet pc kullanıcılarının çekmiş oldukları fotoğrafları, çeşitli efektler ve Instagram’a özel filtreler kullanarak yüklemeleri sonucu kendi sosyal ağını oluşturmuş ve bugün itibariyle çok sayıda kullanıcıya hitap etmektedir.

Bkz. Instagram’a nasıl fotoğraf yüklerim?

Eğer tablet bilgisayar olarak iPad ve fotoğraflarınız için Instagram sosyal paylaşım ağını aktif bir şekilde kullanıyorsanız, tablet bilgisayarınız iPad için kullanabileceğiniz Instagram uygulamalarından bahsedeceğiz. Aşağıdaki Instagram uygulamalarını iPad üzerinde kullanarak Instagram keyfini tablet bilgisayarınız ile devam ettirebilirsiniz. İşte en iyi 5 iPad Instagram fotoğraf uygulaması.

iPad ile Kullanabileceğiniz En İyi Instagram Fotoğraf Uygulamaları

1. Pictacular

Instagram fotoğraflarını iPad üzerinde gezmenin en güzel yolu Pinstagram uygulaması diyebiliriz. Instagram fotoğraflarını Pinterest tarzında aşağı doğru akan şekilde sunan uygulama aynı zamanda yeni iPad retina ekranı için optimize edilmiş.

en-iyi-ipad-instagram-uygulamasi-01

1 2Sonraki sayfa

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

Başa dön tuşu