Mobil

En iyi Kamera Uygulamaları

Sizlere bu yazımızda Android ve iPhone telefonlarınızla mükemmel fotoğraflar çekebileceğiniz ve bu fotoğraflar üzerinde düzenlemeler yapabileceğiniz en iyi kamera uygulamaları sunacağız.

Teknolojideki hızlı değişim ve gelişimler akıllı telefonların kameralarınada yansıdı. Telefonlarımız ile eredeyse profesyonel fotoğraf makinası kalitesinde fotoğraf çekebiliyoruz. Özellikle sosyal medyayı sık kullananlar için fotoğraf kalitesi ve verilen efektler oldukça önem taşımakta.

Telefonlarınızdaki yerleşik kamera uygulamasına göre daha iyi fotoğraflar alabileceğiniz bir çok uygulama var. Bizde bunlar arasında en kullanışlı kamera uygulamalarını derledik.

En iyi Kamera Uygulamaları

Aşağıda sıraladığımız telefon kamera uygulamaları, cihazdaki yerleşik standart kamera uygulamasına göre çok daha gelişmiş özellikler sunarak profesyonel kalitede fotoğraflar çekebilmenizi sağlıyor.

CameraMX

En iyi Kamera Uygulamaları
CameraMX

Bir diğer kamera uygulaması olan CameraMX, limitli olmak üzere ücretsiz ve tüm özellikleri açılmış olan ücretli sürüme sahip. Çeşitli ayarları kolay bir şekilde sizlere sunan bu uygulamanın ücretsiz versiyonuna ait linki paylaşıyoruz.

Camera Zoom FX

En iyi Kamera Uygulamaları
Camera Zoom FX

Google Play Store’daki en başarılı kamera yazılımlarından biri olan Camera Zoom FX, listemizde yer alan bir diğer uygulama oldu. DSLR seviyesindeki arayüzü ile dikkat çeken uygulama, sunduğu çok sayıda ayar ile telefonlarında farklılık arayanlar için biçilmiş kaftan. İçerisinde yer alan farklı efekt ve filtreler ile eğlenceli fotoğraflar çekebilirsiniz.

Camera ZOOM FX Premium
Price: ₺39,99
‎Camera ZOOM FX
Price: ₺44,99

Camera 2

En iyi Kamera Uygulamaları
Camera 2

Programın adı Camera 2 ama alıştıktan sonra başka bir uygulamaya ihtiyacınız kalmayabilir. Muhteşem bir arayüze sahip olan bu uygulama ile telefonun kamera özelliklerini sonuna kadar zorlayabilirsiniz. Uygulamayı satın almadan önce, indirme linkinde yer alan uyumluluk testi linkindeki programı kurup, telefonunuz ile ne kadar uyumlu olduğuna bakmanızda fayda var.

Manual Camera
Price: ₺20,99

Candy Camera

En iyi Kamera Uygulamaları
Candy Camera

Candy Camera, daha çok selfie severlere odaklanmaktadır. Bulundurduğu makyaj araçları, zayıflatma efektleri ve çıkartmalar ile son derece canlı ve güzel selfie’ler çekebilirsiniz. Eğer profesyonel fotoğraflar istiyorsanız bu uygulama sizin için uygun değildir.

‎Candy Camera
Price: Free

Cymera

En iyi Kamera Uygulamaları
Cymera

Cymera, 100 milyondan fazla kullanıcıya sahip basit fakat kullanışlı bir uygulamadır. Sahip olduğu çekim modları ve filtreler ile kameranızın tüm yeteneklerini kullanmanıza izin verir. Uygulama ayrıca fotoğraf düzenleme aracı, vücut şekillendirmesi, akıllı galeri gibi pek çok özellik barındırmaktadır.

‎Cymera
Price: Free+

Z Camera

En iyi Kamera Uygulamaları
Z Camera

Z Camera, hem otomatik bir uygulama isteyenler için önizlenebilir filtreler ve modlar sunuyor hem de fotoğraf üzerinde profesyonel ayarlar gerçekleştirmek isteyenler için donanımlı bir fotoğraf düzenleyici barındırıyor. Ayrıca güzellik ayarları sayesinde mükemmel selfie’ler çekebilirsiniz.

Z Kamera
Price: Free

Camera360

En iyi Kamera Uygulamaları
Camera360

Camera360, otomatik bir kamera uygulaması arayanlar için uygun bir uygulama değildir. Listedeki en az sezgisel olan uygulamalardan biri olan Camera360’da pek çok profesyonel ayar bulunmaktadır ve kameranızın kalitesine göre DSLR kalitesinde fotoğraflar elde etmenizi sağlar.

Camera360
Price: Free

Son Güncelleme: 5 Mart 2021

Bir cevap yazın

Başa dön tuşu
error: Bu içerik koruma altındadır!