En iyi Korku Animeleri

Korku filmleri meraklısı anime severler için korku animeleri.

Kiseijuu: Sei no Kakuritsu

Korku Animeleri

Kiseijuu : Sei no Kakuritsu 1988-1995 arasında yayınlanmış Kiseijuu mangasından uyarlanmış animedir.

Sıradan bir lise öğrencisi olan Shinichi’nin hayatı da sıradandır. Sabah kalkar, yemeğini yer, okuluna gider, geri eve gelir. Bu sıradanlık uzaydan gelen parazitler tarafından bozulur. İnsanların gözlerinden ve kulaklarından girerek beyinlerini ele geçirip onlara hakim olan bu parazitlerden birisi de Migi’dir.

Migi’nin hedefinde Shinichi vardır, ancak ele geçirme işlemini Shinichi uyurken ve kulaklıkları takılıyken yapmaya çalıştığından başarısız olur. Son bir deneme ile hedefinin elinden girer ve sağ kolunu ele geçirir. Shinichi her ne kadar bunu engellemeye çalışsa da başarısız olur. Ertesi sabah kalktığında her şeyin bir rüya olduğunu düşünür, ancak sağ eliyle yaptığı istemsiz eylemler onu rahatsız etmeye yetmiştir.

Küçük bir kızı arabanın altında kalmaktan sadece sağ eliyle kurtardığında ve orada gördüğü göz sayesinde bir şeylerin ters olduğunu nihayet anlamıştır. Her ne kadar araştırsa da başka kimsede böyle bir şeye rastlanmamıştır. Sağ elini ele geçiren parazit Migi’nin konuşması ile her şey açıklığa kavuşur. Artık Shinichi için stres dolu bir hayat başlamıştır. Bir yandan insanların Migi’yi öğrenmesine engel olmak zorundadır, diğer yandan da Migi ile beraber insan düşmanı diğer parazitlerle savaşmak zorundadır.

1 2 3 4 5 6 7 8 9Sonraki sayfa

Bir cevap yazın

Başa dön tuşu