1. Ana Sayfa
  2. MOBİL
  3. En iyi Launcher Uygulamaları

En iyi Launcher Uygulamaları

Telefon ve tabletiniz için en iyi Launcher Uygulamalarını derledik.

En iyi Launcher Uygulamaları

En iyi Launcher uygulamaları ile telefon yada tabletinizin tüm görünümünü mükemmel şekilde değişitrebilirsiniz.

Android dilediğinizce kişiselleştirebileceğiniz bir işletim sistemi. Fabrika çıkışlı cihaz arayüzleri bir süre sonra kullanıcıları sıkmaya başlıyor. Android telefonun görünümünü değiştirmenin yollarından biride launcher uygulaması kullanmaktır.

Tema veya arayüz uygulaması olarak da bilinen Launcher uygulamaları sayesinde telefonunuzun görünümünü farklılaştırabilir ve daha hızlı hale getirebilirsiniz. En iyi Android launcher’lar sayesinde ana ekranda bulunan fontlar, geçiş efektleri, klasör yapısı, menü yapısı ve aklınıza gelebilecek pek çok detayı özelleştirilebiliyor.

Microsoft Launcher

Microsoft Launcher oldukça kısa bir süre içerisinde, Google Play Store’da yer alan en iyi uygulamalarından birisi haline geldi. Son derece özelleştirilebilir bir yapı sunan launcher, özellik açısından da oldukça zengin seçenekler sunuyor. Microsoft Launcher ile cihazınızı kişiselleştirerek duvar kağıtları, tema renkleri, simge paketleri ve daha fazlasıyla stilinize uygun hale getirebilirsiniz. Microsoft hesabıyla ya da iş veya okul hesabıyla, kişiselleştirilmiş akışınızda takviminize, belgelerinize ve son etkinliklerinize erişebilirsiniz.

Microsoft Launcher
Price: Free

Evie Launcher

Hafif ve sade yapısı ile kullanıcıların ilgi odağı haline gelen bir diğer Android Launcher olan Evie, uygulama çekmecesini açmak için yukarı doğru bir hareket gerekiyor. Masaüstü ızgarasını özelleştirebilir ve gerektiğinde hareketleri açıp kapatabilirsiniz.

Evie Launcher
Price: Free

Action Launcher

Popüler launcher uygulamalarından biri de Action Launcher. Bu uygulamanın dikkat çeken özelliği yüksek hızı oluyor. Hemen hemen her konuda en hızlı deneyimi sunmaya çalışan uygulama, basit bir arayüz arıyorsanız işinizi görecektir. İşin güzel tarafı basit bir program değil, kapsamlı bir program arayışındaysanız, Action Launcher bu konuda da başarılı. Aynı kategoride bulunan uygulamalarınızı özel klasörlere koyabiliyor, temalar arasında seçim yapabiliyorsunuz.

Action Launcher
Price: Free

Nova Launcher

TeslaCoil tarafından, yıllardır çok profesyonel bir şekilde geliştirilemeye devam edilen Nova Launcher, yıllardır ilk sıralarda yer alıyor. Saf Android arayüzü ile neredeyse aynı görünümü sunan Nova, hızlı ve hafif yapısı ile dikkat çekiyor. Bu hafif yapının aksine oldukça fazla özelleştirme seçeneği sunuluyor olması tartışmasız, Nova’nın yıllardır popülerliğini koruyan ana faktörlerden birisi.

Nova Launcher
Price: Free

Solo Launcher

Adından da anlaşıldığı gibi sade bir arayüz sunmayı hedefleyen Solo Launcher, hızlı ve hafif bir arayüz uygulaması. Çok sayıda kişiselleştirme özelliği sunan uygulama, yüklenebilecek diğer Solo uygulamaları ile çok daha güzel bir görünüm elde etmenize yardımcı oluyor.

home.solo.launcher.free

ADW Launcher 2

Android cihazlarınızda başlangıç ekranınızı özelleştirmek için kullanabileceğiniz uygulamalara launcher denilmekte. Markette bir çok launcher uygulaması var fakat birçoğu birbirine benziyor. Aralarından ayrılan ve kendini gösteren, on milyondan fazla kişi tarafından indirilen uygulamalardan bir tanesi ise ADW.Launcher.

ADW Launcher 2
Price: Free
Yorum Yap
Kaynak:

Yorum Yap