En iyi Radyo Uygulamaları

Birden fazla radyoyu bünyesinde barındırarak oldukça kullanışlı özellikleri ile dikkat çeken Android ve IOS için en iyi Radyo uygulamaları listemiz ile birlikteyiz.

Cep telefonundan radyo dinlemek için kullanabileceğiniz en iyi radyo uygulamalarını sizler için biraraya getirdik.

Radyo Kulesi

en iyi radyo uygulaması

Radyo Kulesi, Türkçe radyo kanallarını telefonunuzdan sorunsuz şekilde dinleyebileceğiniz bir uygulama. Klasik, rock, pop, jazz, rap, arabesk ve daha nice müzik türünde yayın yapan yüzlerce radyo kanalını bir araya toplayan uygulama radyo kanallarının resmi uygulamalarını tek tek yükleme derdinden kurtarıyor.

[appbox googleplay com.safakge.radyokulesi]

[appbox appstore 932743253]

TuneIn Radio

en iyi radyo uygulaması

Bu radyo uygulaması en çok kullanılanlardan bir tanesi. Dünya çapında kullanıcısı bulunan bir radyo uygulaması. Seçenekleri çok fazla ve yayın ağları çok geniş. Hem telefon hem de tablet bilgisayarlarınızdan ücretsiz olarak indirilebiliyor. En popüler radyo kanallarını ve şarkılarını da görebileceğiniz en kullanışlı radyo uygulamalarından biridir.

[appbox googleplay tunein.player]

[appbox appstore 418987775]

iHeartRadio

en iyi radyo uygulaması

iHeartRadio uygulaması, 800’den fazla canlı yayın ve yalnızca dijital radyo istasyonlarını içeriyor. Bu, istasyonlar daha çok Amerika Birleşik Devletleri’nde en popüler olanlardan. Diğer bir deyişle, bölgenizden isabetli bir yerel istasyon arıyorsanız, olasılıklar oldukça iyidir.
IHeartRadio’daki içerikler arasında müzik, haber, podcast, spor, konuşma ve komedi programları bulunur.

[appbox googleplay com.clearchannel.iheartradio.controller]

[appbox appstore 290638154]

MyTuner Radio

en iyi radyo uygulaması

MyTuner Radio ilk kez 2012 yılında piyasaya sürüldü. O zamandan beri, erişim sürekli olarak büyüdü ve şu anda dünya çapında 50.000 radyo istasyonu bulunuyor.Servis, birden fazla platformda 200’den fazla ülkede mevcuttur.

[appbox googleplay com.appgeneration.itunerfree]

[appbox appstore 520502858]

Karnaval Radyo

en iyi radyo uygulaması

Dijital dünyanın radyo merkezi olarak isimlendirebileceğimiz Karnaval.com Android uygulaması ile Süper FM, Metro FM, JoyTurk, Joy FM ve Radio Mydonose radyolarını Android kullanıcıları ile buluşturuyor. Bu radyoların yanı sıra RetroTurk, Zeplin, Kantin ve JoyTurk Akustik gibi internet sitesinde yer almayan radyolar da uygulama üzerinden dinlenebiliyor.

[appbox googleplay com.spectrum.media]

[appbox appstore 549513333]

Radio FM

en iyi radyo uygulaması

Müzik kanallarınız kategorilere ayrılmasıyla istediğiniz tarza göre seçim yapmanızı sağlıyor. Ülkelere göre de ayrılmış olan bu uygulama ile beğendiğiniz şarkıları kaydedip daha sonra kolayca ulaşmanızı sağlıyor.

[appbox googleplay com.radio.fmradio]

[appbox appstore 951362406]

Bir cevap yazın

Başa dön tuşu