En iyi SMS Uygulamaları

En iyi SMS Uygulamaları

Android cihazınızdaki SMS uygulaması ihtiyacınızı karşılamıyorsa sizlere alternatif olarak sunduğumuz en iyi SMS uygulamaları arasında seçim yaparak daha keyifli uygulamalar ile mesajlaşmalarınıza renk getirebilirsiniz.

Android telefonlarda varsayılan SMS uygulamasını değiştirmek oldukça kolay bir işlemdir. Buradaki yazımıza bakarak sizde SMS uygulamanızı değiştirebilirsiniz. Aşağıda size mesajlaşmalarınıza renk getirip daha güzel bir hava katacak en iyi SMS uygulamalarını sunacağız.

En iyi SMS Uygulamaları

Google Messenger

en-iyi-SMS-uygulamaları

Messenger, Google’ın Hangouts’dan sonra yayınladığı yeni SMS ve MMS uygulamasıdır. Messenger uygulamasının renkli arayüzü sayesinde SMS ve MMS’lerinizi daha kolay ayırt edip, okuyabilirsiniz.

Mesajlar
Mesajlar
Developer: Google LLC
Price: Free

Google hangouts

SMS-Uygulamaları

Birebir veya grup sohbeti gerçekleştirmenin yanında doküman, elektronik tablo, slayt, fotoğraf ve video paylaşımı yapabildiğiniz akıllı botların yer aldığı kolay kullanımlı bir iş uygulaması.

Hangouts
Hangouts
Developer: Google LLC
Price: Free

Hello SMS

SMS-Uygulamaları

Hızlı mesajlaşma sevenlerdenseniz bu uygulama tam sizin için geliştirilmiş. Sekmeler halinde sohbet ettğiniz kişiler arasında rahatlıkla geçiş yapabileceğiniz bu uygulama çok kullanışlı.Grup sohbetleri yapabilir,fotoğraf ve video ekleyebilirsiniz.

en iyi SMS uygulamaları
The app was not found in the store. :-(

EvolveSMS

SMS-Uygulamaları

EvolveSMS, Android cihazlarınızda kullanabileceğiniz özelleştirilmiş bir SMS uygulamasıdır. Android cihazlarınızın içerisinde yüklü gelen mesaj uygulaması çok fazla özelliğe sahip kullanışlı bir uygulama olmayabilir.

EvolveSMS (Text Messaging)
EvolveSMS (Text Messaging)
Developer: Luke Klinker
Price: Free

Pulse SMS

SMS-Uygulamaları

Android cihazlarınızda kullanabileceğiniz Pulse SMS uygulaması, standart SMS uygulamalarından farkını açıkça ortaya koyuyor. Popüler mesajlaşma uygulamalarında bulunan birçok özelliği sizlere sunan uygulamada, her konuşma için ayrı temalar uygulayabileceğiniz gibi Giphy üzerinden GIF paylaşımı da yapabiliyorsunuz.

Pulse SMS (Phone/Tablet/Web)
Pulse SMS (Phone/Tablet/Web)

QKSMS

SMS-Uygulamaları

QKSMS uygulaması, Android akıllı telefonlarınızda SMS gönderebilmek ve alabilmek için kullanabileceğiniz ücretsiz uygulamalar arasında yer alıyor ve pek çok mesajlaşma uygulamasına rağmen hala modası bitmeyen SMS’leri daha da kolay kullanılır hale getiriyor. Mobil cihazlarımızla birlikte gelen varsayılan SMS uygulamalarının genellikle kullanıcılar için yetersiz olmalarından dolayı denemek isteyebileceğiniz alternatifler arasında yer aldığını söyleyebilirim.

QKSMS
QKSMS
Developer: Moez Bhatti
Price: Free

Textra

SMS-Uygulamaları

Textra SMS, Android cihazlar üzerinde yer alan hızlı mesajlaşma uygulamasını değiştirmek için tasarlanmış bir mesajlaşma uygulamasıdır. Textra SMS’deki en ilgi çekici özellikler arasında mesajlarınızda kullanabileceğiniz 800’den fazla farklı çıkartmayı kullanma ve çok daha önemlisi bildirimler ile herhangi bir mesajı cevaplama özelliği yer alır.

Textra SMS
Textra SMS
Developer: Delicious
Price: Free
Yorum Yap
Kaynak:

Yorum Yap