En iyi torrent siteleri (2017)

En iyi torrent siteleri (2017) 1

Kapanan torrent sitelerini eleyerek, hem dünyada hemde üklemizde bulunan 2017 çalışan torrent sitelerini En iyi torrent siteleri (2017) yazımızda sizler için derledik.

Peer-to-Peer (P2P) şekilde dosya paylaşım yapılan torrent siteleri, şüphesiz internet dünyasının en popüler web siteleri arasında.  Genel kanı torrent sitelerinin veya torrent üzerinden dosya indirmenin yasa dışı olduğu yönünde olsa da, aslında P2P dosya paylaşımı tamamen legaldir. Burada önemli olan indirmiş olduğunuz dosyanın herhangi bir telif hakkını ihlâl etmiyor olması.

En iyi torrent siteleri (2017)

Bu uyarıyı da yaptıktan sonra dilerseniz gelin hep beraber 2017’nin en iyi torrent sitelerine yakından bakalım.

Zamunda.NET

en-iyi-torrent-siteleri-2017

Kickasstorrents‘ın kapatılmasından sonra özellikle Türkiye’deki kullanıcıların ilk tercihi Zamunda.NET olacaktır. Romanya merkezli bir Torrent sitesi olan Zamunda, aslında dünya genelindeki sıralamada üst sıralarda olmasa da, ülkemizde en çok kullanılan web sitelerinin başında geliyor

Zamunda.Net’e buradan ulaşabilirsiniz

The Pirate Bay

en-iyi-torrent-siteleri-2017

Torrent deyince şüphesiz akla gelen ilk isim The Pirate Bay olur.

2003’te kurulan ve yasal sorunlar yüzünden defalarca kapatılan; kurucularının bu uğurda hapis bile yatmak zorunda kaldığı web sitesi zor da olsa yoluna 2016’da en popüler torrent sitelerinden biri olarak devam ediyor.

The Pirate Bay’e buradan ulaşabilirsiniz

RARBG

en-iyi-torrent-siteleri-2017

RGB olarak da bilinen RARBG, 2008 yılında kurulan ve yine BitTorent protokünü kullanan bir web sitesi

RARBG web sitesine buradan ulaşabilirsiniz

Extra Torrent

en-iyi-torrent-siteleri-2017

Günde milyonlarca trafik alan ve yükselen grafiği ile listemizin 3. sırasında yer alan Extra Torrent, EETV ve ETRG yayın grubu tarafında oldukça güçlü

Extra Torrent’e buradan ulaşabilirsiniz

YTS.AG

en-iyi-torrent-siteleri-2017

Görsel tabanlı arayüzü ile dikkatleri çeken YTS.AG, Alexa sıralamasına göre dünya genelinde 740. sırada.

YTS.AG web sitesine buradan ulaşabilirsiniz

1337X

en-iyi-torrent-siteleri-2017

Genellikle trafiğini İngiltere’den alan 1337X, kullanıcı tabanlı bir torrent sitesi.

Sadece arayüzü ve o hafta hangi içeriklerin popüler olduğunu gösteren bölümleriyle 1337X, en popüler torrent sitelerinden bir diğeri.

1337X sitesine buradan ulaşabilirsiniz

TorrentProject.se

en-iyi-torrent-siteleri-2017

Torrentz‘nin kapatılmasının ardından en iyi alternatif olan TorrentProject, bir torrent arama motoru aslında. Alexa sıralamasında 700’lerde kendine yer bulan web sitesinde, birçok farklı kaynaktan torrent aratmak mümkün.

TorrentProject.se web sitesine buradan ulaşabilirsiniz

EZTV.AG

en-iyi-torrent-siteleri-2017

İlk olarak 2005’te bir TV torrent dağıtım grubu olarak yayın hayatına başlayan web sitesi, bugün de genel olarak TV içerikleri üzerinden yoluna devam ediyor.

EZTV.AG web sitesine buradan ulaşabilirsiniz

Limetorrents.cc

en-iyi-torrent-siteleri-2017

Her telden torrent içeriklerini bulabileceğiniz bir web sitesi olan Limetorrents, son dönemde popülaritesini arttıran ve uzun süredir de hizmet vermekte olan bir seçenek. Web sitesinde film, oyun, müzik ve dizi gibi birçok farklı kategoride içerik bulmak mümkün.

Limetorrents.cc adresine buradan ulaşabilirsiniz

IsoHunt.to

en-iyi-torrent-siteleri-2017

2003 yılında yayın hayatına başlayan ve en eski torrent sitelerinden biri olan IsoHunt, diğerleri gibi birçok kez kapatılmış web sitelerinden biri. 2012 yılında kapatılan IsoHunt yerine, listemizin 10. sırasından kendine yer bulan IsoHunt.to sitesi geldi.

IsoHunt.to web sitesine buradan ulaşabilirsiniz

Arena-TR

en-iyi-torrent-siteleri-2017

Dilerseniz listemize Türkiye merkezli Torrent siteleriyle devam edelim. Davetiye sistemiyle çalışan ve Türk torrent siteleri arasında en kaliteli seçeneklerden biri olan Arena-TR, hem TV hem film hem de diğer içeriklerin tümünü bünyesinde barındırıyor.

Ancak bu torrent sitesinde Ratio oranına dikkat edildiğini ve indirdiğinizin bir miktarı kadar dosyaları upload etmeniz de gerektiğini unutmayın.

Arena-TR web sitesine buradan ulaşabilirsiniz

BitTürk

en-iyi-torrent-siteleri-2017

Bir başka ünlü Türk torrent sitesi olan BitTürk, aynı Arena-TR‘de olduğu gibi genellikle davetiye sistemiyle üyelik kabul eden ve hem Türkçe hem de global anlamda içeriklerin bir hayli rahat bulunabildiği bir platform.

BitTürk web sitesine buradan ulaşabilirsiniz

TurkTorrent

en-iyi-torrent-siteleri-2017

10 yılı aşkın bir süredir hizmet veren TurkTorrent, son yıllarda bir popüleritesini kaybetmiş olsa da hâlâ birçok kişinin tercih ettiği bir torrent sitesi. Film ve dizilerin yanı sıra oyun, müzik gibi paylaşımların da bulunabildiği TürkTorrent, göz atmanız gereken seçeneklerden.

TürkTorrent web sitesine buradan ulaşabilirsiniz

#Torrent ile Akıllı Telefondan Dizi ve Film İzlemek

#Silinen Torrent Dosyası Nasıl Geri Getirilir?

Başka Yazı Yok

Kayıt Ol

Zaten üye misiniz? Giriş Yap

Giriş Yap

Henüz üyeliğiniz yok mu? Kayıt Ol