Bilgisayar

En iyi Ücretsiz Ekran Yakalama Programları

0
(0)

Ekran görüntüsü alma, ekran videsou çekme konusunda En iyi Ücretsiz Ekran Yakalama Programları‘nı sizler için derledik.

Ekranınızda olup biteni video olarak kaydetmek için ücretsiz ekran yakalama yazılımına mı ihtiyacınız var? İşlerinizde kullanmak veya arkadaşlarınızla paylaşmak için ekran görüntülerine ihtiyaç duyuyorsanız ve bu işlemi daha kolaylaştırıcak bir program arıyorsanız ve bu çözümü ücretsiz olarak sunulan Ekran Yakalama Programları‘nda bulabilirsiniz.

En iyi Ücretsiz Ekran Yakalama Programları

Ekranınızda olup biteni video olarak kaydetmek için ücretsiz ekran yakalama yazılımına mı ihtiyacınız var? Alternatifler arasından en iyi ekran videosu yakalama yazılımı hangisi karar veremiyor musunuz? Bu listemizde sizler için en iyi 5 ekran yakalama yazılımını sıralıyoruz.

1# OBS Studio

En iyi Ücretsiz Ekran Yakalama Programları

Açık kaynaklı ve hiçbir kısıtlama olmadan kayıt olanağı sunan OBS Studio’da yüksek çözünürlüklü olarak hem kayıt hem de yayın yapma özellikleri bulunyor. Bu yayınları sonrasında Twitch veya YouTube üzerinden yayınlamanız mümkün.

>> OBS Studio indir

2# FlashBack Express

En iyi Ücretsiz Ekran Yakalama Programları

Oyunlar ve web kamerasından görüntü kaydetmek için FlashBack Express’in ücretsiz olan bu versiyonu, kayıtlarınıza rahatsız edici filigranlar eklemiyor veya zaman sınırı uygulamıyor. Birçok başarılı özellik ve araçla ücretli alternatiflere meydan okuyabilen yazılımın kullanıcı arayüzü de oldukça kolay.

>> FlashBack Express indir

3# Ezvid

En iyi Ücretsiz Ekran Yakalama Programları

Ezvid tek tıkla ekran kaydetme olanağı sunuyor. Masaüstünüzü ve oyunlarınızı kaydedebileceğiniz yazılımın arayüzü de oldukça kolay. Mikrofondan ses efekti kullanımı ve metinleri konuşma haline getirme özelliği ile EzVid’de ayrıca çeşitli müzikleri sunumlarınıza ve slayt gösterilerine ekleme şansınız da mevcut.

>>  Ezvid indir

4# TinyTake

En iyi Ücretsiz Ekran Yakalama Programları

TinyTake sadece Webcam ve masaüstü görüntüleri kaydediyor, oyunlar için kaydetme özelliği bulunmuyor. Yazılım videolarınıza filigran eklemiyor ancak sadece 5 dakikalık süre sınırı sunuyor.

>> TinyTake indir

5# Xsplit Broadcaster

En iyi Ücretsiz Ekran Yakalama Programları

Xsplit  yazılı Broadcaster ve Gamecaster olmak üzere iki ayrı sürümle geliyor. Broadcaster genel amaçlı, Gamecaster ise oyuncular için tasarlanmış durumda. Xsplit Broadcaster ücretsiz, kişisel ve premium olmak üzere üç seçenek sunuyor. Ücretsiz olan versiyonda yazılım, 60 FPS ve 720p üstünde videolarınıza filigran ekliyor.

>> Xsplit Broadcaster indir

Son Güncelleme: 14 Mayıs 2020

Bu yazıya kaç yıldız verirsin?

Lütfen değerlendir!

Yazının puanı: 0 / 5. Toplam oy: 0

Bu yazıya şimdiye kadar puan veren olmamış. İlk sen puanlamak ister misin?

Bir cevap yazın

Başa dön tuşu

TeknolojiDolabı'ndan ayrılmak üzeresiniz.

Bekleyin...
adresine 10 saniye içinde yönlendirileceksiniz...

Devam etmek için yukarıdaki linke tıklayın yadabağlantıyı iptal edin.