Galeri

En iyi Wallpaper Siteleri

Son Güncelleme: 24 Eylül 2020

Sıradışı kaliteli duvar kağıtları arayanlar için; Şehir, Doğa manzaralı, 3 Boyutlu ve Minimalist duvar kağıtlarını yüksek çözünürlükte indirebileceğiniz en iyi wallpaper siteleri‘ni bir araya getirdik.

Çeşitli kategorilerde, HD ve 4K yüksek çözünürlüklü masaüstü duvar kağıtları indirebileceğiniz en iyi internet siteleri.

Şehir manzaralı duvar kağıtları

En iyi Wallpaper Siteleri
En iyi Wallpaper Siteleri

eWallpapers, kullanıcılarını son derece basit bir arayüzle karşılıyor. Arayüz sizi yanıltmasın, internet sitesinde bulacağınız tüm duvar kağıtları yüksek çözünürlüklü ve başka hiçbir yerde göremeyeceğiniz, özel şehir görüntülerinden oluşuyor.

Sitede, şehir manzaraları dışında da pek çok farklı kategori bulunuyor. eWallpapers üzerinden cihazınıza özel filtreli aramalar da yapabilirsiniz. Arama sonuçlarına göre seçtiğiniz cihaza ya da görüntü boyutuna birebir uygun duvar kağıtlarını keşfedebilirsiniz.

Doğa manzaralı duvar kağıtları

En iyi Wallpaper Siteleri
En iyi Wallpaper Siteleri

Bing Wallpaper internet sitesinde keşfedeceğiniz masaüstü duvar kağıtlarına hayran kalacaksınız. Sitedeki her bir doğa manzarası, usta fotoğrafçılar tarafından kaydedilmiş olan, benzersiz görüntülerden oluşuyor.

İnternet sitesinde bulunan tüm masaüstü duvar kağıtları yüksek çözünürlüklü olarak sunuluyor. Böylece ekran boyutunuz  ne olursa olsun, Bing Wallpaper üzerinden indirdiğiniz bir duvar kağıdını, görüntü kalitesinden ödün vermeden kullanabiliyorsunuz.

Sıradışı duvar kağıtları

En iyi Wallpaper Siteleri
En iyi Wallpaper Siteleri

Wallpaper Cave, birbirinden farklı pek çok sıradışı duvar kağıdı kategorisine ev sahipliği yapan bir internet sitesi. Site üzerinden usta sanatçıların hazırladığı illüstrasyonlara, doğa manzaralarına ve güncel fotoğraflara kadar pek çok farklı kategoride duvar kağıdına ulaşabilirsiniz.

Wallpaper Cave internet sitesinde oldukça gelişmiş bir arama çubuğu bulunuyor. Bu arama çubuğu üzerinden yaptığınız bir arama sonucunda, karşınıza sitede bulunan sıradışı pek çok farklı, yüksek çözünürlük masaüstü duvar kağıdı çıkıyor. Bu duvar kağıtlarını indirebilir ya da farklı sosyal medya platformlarında paylaşabilirsiniz.

Göz alıcı duvar kağıtları

En iyi Wallpaper Siteleri
En iyi Wallpaper Siteleri

Wallhaven İnternet sitesi üzerinden başka hiçbir yerde bulamayacağınız göz alıcı illüstrasyonlara ulaşabilirsiniz. Gelişmiş filtreleme sistemi sayesinde özel boyutlu duvar kağıtlarına ulaşabilir, dilerseniz kendi üretimlerinizi internet sitesine yükleyerek farklı kullanıcıların yeteneklerinizi keşfetmesini sağlayabilirsiniz.

Yüksek çözünürlükte duvar kağıtları

En iyi Wallpaper Siteleri
En iyi Wallpaper Siteleri

Desktop Nexus masaüstü duvar kağıtları internet sitesi, kullanıcılarını oldukça basit bir arayüzle karşılıyor. Aradığınız her türlü kategorideki yüksek çözünürlüklü duvar kağıdına kolayca ulaşabileceğiniz internet sitesi, haftalık bülten aboneliği ile dikkat çekiyor.

Desktop Nexus’un haftalık bir bülten aboneliği bulunuyor. E-posta adresiniz ile kolayca kayıt olabileceğiniz bu bülten ile her hafta gelen kutunuza yeni bir duvar kağıdı geliyor. Bu duvar kağıtlarını hemen indirip, kullanabilir ya da kaydederek kendi benzersiz masaüstü duvar kağıtları arşivinizi oluşturabilirsiniz.

Üç boyutlu duvar kağıtları

En iyi Wallpaper Siteleri
En iyi Wallpaper Siteleri

Digital Blasphemy masaüstü duvar kağıtları internet sitesi, 1999 yılında beri kullanıcılarına üç boyutlu, yüksek çözünürlüklü duvar kağıtları sunuyor. Sitenin geçmişi, kişisel bilgisayarların yaygınlaşmaya başlaması kadar eskiye dayanıyor.

İnternet sitesinin tek olumsuz yanı, sınırlı sayıda görüntüyü ücretsiz olarak kullanabiliyor olmanız. Digital Blasphemy’de bulunan tüm görselleri; görüntü başı ücret ödeyerek ya da yıllık ve aylık abonelik sistemlerinden faydalanarak yalnızca duvar kağıdı olarak değil, pek çok farklı alanda kullanabilirsiniz.

Minimalist duvar kağıtları

En iyi Wallpaper Siteleri
En iyi Wallpaper Siteleri

Minimalizm, son yıllarda pek çok insanın ilgili duyduğu yaşam tarzlarından bir tanesi. Simple Desktops internet sitesi, kullanıcılarına benimsedikleri hayat tarzını dijital dünyalarına da yansıtabilmeleri için özel olarak tasarlanmış yüksek çözünürlüklü duvar kağıtları sunuyor.

Simple Desktops’da bulunan duvar kağıtları yalnızca masaüstü için değil. Google Play ve App Store mağazalarında bulunan mobil uygulamalarını indirerek beğendiğiniz duvar kağıtlarının mobil cihazlar için olan versiyonlarına da ulaşabilir ve kolayca kullanabilirsiniz.

Özel tasarım duvar kağıtları

En iyi Wallpaper Siteleri
En iyi Wallpaper Siteleri

Deviant Art internet sitesi üzerinden keşfedeceğiniz duvar kağıtları tam anlamıyla benzersiz görsellerden oluşuyor. Bunun nedeni, sitedeki tüm görsellerin dünyanın farklı yerlerinde bulunan amatör ve profesyonel sanatçılara ait illüstrasyonlar ve çizimlerden oluşuyor olması.

Deviant Art’da çoklu monitör kullanan kişileri cezbedecek pek çok sıradışı duvar kağıdı da bulunuyor. Tüm bunların yanı sıra internet sitesinde, yalnızca iPhone ya da farklı mobil cihazlar için tasarlanmış duvar kağıtları da mevcut. Cihazınızı özelleştirmek için pek çok farklı seçenek sunuyor Deviant Art.

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

Başa dön tuşu