1. Ana Sayfa
  2. BİLGİSAYAR
  3. En iyi Yerli Torrent Siteleri

En iyi Yerli Torrent Siteleri

En iyi Yerli Torrent Siteleri

En iyi Yerli Torrent Siteleri ile türkçe dublajlı yabancı film, yerli film, yerli dizi, müzik, TV şovlarına kolaylıkla ulaşabilirsiniz.

İnternette bir şeylere ihtiyacımız olduğunda ilk durak torrent siteleridir. Torrent nedir kısaca bahsedersek, Torrent, verileri ve elektronik dosyaları (TV şovları veya video klipler içeren dijital video dosyaları veya şarkı içeren dijital ses dosyaları) Internet üzerinden dağıtmak için kullanılan eşler arası (p2P) dosya paylaşımı için bir iletişim protokolüdür.

Torrentlerin en büyük avantajı da dosyaları istediğiniz zamanlarda indirmenize olanak vermesi. Yarım kalmış bir dosyayı 1 sene sonra bile indirmeye devam edebilirsiniz.

Halen aktif olarak çalışan En iyi yabancı Torrent Siteleri‘ni buradaki yazımızda anlatmıştık. Bu yazımızda halen aktif olan En iyi Yerli Torrent Siteleri‘ni tanıtacağız.

En iyi Yerli Torrent Siteleri

Dikkat!: Torrent ile film, müzik, dizi ve oyun indirmek yasa dışıdır. Hem paylaşan, hem de indiren kanun nezdinde suçlu sayılmaktadır. Bu nedenle torrent sitelerinden dosya indirmenizi tavsiye etmiyoruz.

Zamunda

Zamunda Türk kullanıcılar tarafından da yoğun olarak kullanılan, en eski ve sağlam Torrent sitelerinde başı çekmektedir. Zamunda.net ve Zamunda.ch olarak 2 alternatif domain üzerinde hizmet vermeye devam ediyor. Zamunda Torrent sitesine buraya tıklayarak ulaşabilirsiniz. Alternatif domaine ise buraya tıklayarak ulaşabilirsiniz.

Bittürk

Kullanabileceğiniz bir Türk torrent sitesi, aslında bu konularda yabancı siteler daha iyi ancak Torrent konusuna tam olarak hakim olmayan arkadaşlar için bir kaç Türk torrent sitesi de eklemek istedim. Buraya tıklayarak siteye ulaşabilirsiniz.

Torrentoyunindir

Oyun indirmek için Türk torrent sitesi arıyorsanız başka bir yere bakmanız yere yok diye düşünüyorum. Buraya tıklayarak siteye ulaşabilirsiniz.

Torrentfilm

Film indirmek için Torrent kullanan arkadaşlara alternatif bir Türk torrent sitesi, bir denemenizde fayda var. Buraya tıklayarak siteye ulaşabilirsiniz.

Turknova

Kaliteli yayın yapan ve isterseniz ücretli üyelikte sunan bir Türk torrent sitesi. Siteye buraya tıklayarak ulaşabilirsiniz.

TurkTorrent

Bir diğer ücretli Türk Torrent sitesi, siteye buraya tıklayarak ulaşabilirsiniz.

HDTURK

Kalite ve yeni gelişmekte olan Türk Torrent sitesi, siteye buraya tıklayarak ulaşabilirsiniz.

TurkDepo

Bir göz atmanızda fayda olan, işinize yarayabilecek Türk Torrent sitesidir. Buraya tıklayarak siteye ulaşabilirsiniz.

En iyi Yerli Torrent Siteleri ‘ni tanıttığımız yazımız sona erdi. Torrent nedir, Torrent’te Dosya Nasıl İndirilir bilmiyorsanız buradaki yazımıza bakabilirsiniz..

Yorum Yap
Kaynak:

Yorum Yap