1. Ana Sayfa
  2. SOSYAL MEDYA
  3. Eski Tweetler Nasıl Silinir?

Eski Tweetler Nasıl Silinir?

Eski Tweetler Nasıl Silinir?

Twitter hesabınızda silmek istediğiniz yüzlerce tweet varsa ve bunlarla tek tek uğraşmak istemiyorsanız, herhangi bir sınırlama olmadan nasıl silebileceğinizi Eski Tweetler nasıl silinir yazımızda anlatıyoruz.

Hem kullandığınız akıllı telefon üzerinden hem de bilgisayar ile tarayıcı üzerindenkullanılabilen gelişmiş arama sistemi ile eski tweetleri bulma işlemi oldukça kolay.

Eski Tweetler Nasıl Silinir ?

1 Eski tweetleri silme linki olan https://twitter.com/search-advanced adresine tıklayın. Buradaki alanda; Kelimeler, Kişiler, Yerler,Tarihler gibi bir çok aramayı kolaylıkla yapabilmeniz mümkün.

2 Kendi tweetlerinizi bulmak için “Kelimeler” kısmından “Bu hesaplardan” seçeceğine kendi kullanıcı adınızı ve “Kişiler” kısmından “Bu kelimelerin tümü” kısmına da aradığınız tweetlerle ilgili anahtar kelimeyi yazın ve aratın.

3 Yazdığınız anahtar kelime ile ilgili tüm tweetleriniz liste halinde sıralanacaktır. Bu sonuçlardan istediklerimizi temizlemek için tek yapmamız gereken “üç nokta” işaretine tıklamak ve karşımıza çıkan “Tweeti sil” butonu ile devam etmek.

Eski Tweetler Nasıl Silinir ?

Gelişmiş aramanın fonksiyonları içerisinde bir hesaptan gönderilen ve içinde “x bir kelime” geçen bir tweet olabileceği gibi, bir hesaptan başka bir hesaba gönderilen tüm tweet’ler şeklinde de mümkündür.

 

Yorum Yap

Yorum Yap