Facebook Seslerini Kapatma Nasıl Yapılır ?

Facebook Seslerini Kapatma Nasıl Yapılır ?

Facebook haber kaynağı videolarında otomatik açık olan video sesi kapatma nasıl yapılır ? Facebook Seslerini Kapatma Nasıl Yapılır ?

Facebook son güncellemesi ile haber kaynağında gösterilen videoların sesini varsayılan olarak açık hale getirdi. Yani haber kaynağında gezerken videoların sesleri otomatik olarak açılıyor.

Vazgeçilmez uygulamamız Facebook hata düzeltmeleri ve iyileştirmeler açıklaması ile sürekli olarak güncelleme sunuyor. Facebook’ta paylaşımlara göz atarken haber kaynağınızdaki bir videonun sesini duyduysanız bu, son güncellemeyle birlikte gelen yeni bir özellik.

Artık Facebook haber kaynağında gösterilen videoların sesi otomatik olarak açık konumda.

Facebook Seslerini Kapatma Nasıl Yapılır ?

Haber kaynağına bakarken geçtiğiniz paylaşımlarda sürekli olarak sesin açık olması bazılarınızı rahatsız etmiş olabilir. Arkadaş ve takipçi listesi kabarık olanlar için rahatsız edici bir durum hiç şüphesiz ki.

Facebook haber kaynağında gösterilen videoların seslerini kapatabilirsiniz. Peki Facebook Seslerini Kapatma Nasıl Yapılır ?

Android Facebook Seslerini Kapatma Nasıl Yapılır ?

Android kullanıcısı iseniz üçlü yatay çizgiye ardından Yardım ve Ayarlar altında Uygulama Ayarları’na dokunun. Ayarlar menüsünde “Haber Kaynağı’ndaki Videolar Sesli Başlar”ı kapatın.

Facebook Seslerini Kapatma Nasıl Yapılır ?

iPhone Facebook Seslerini Kapatma Nasıl Yapılır ?

iPhone ve iPad kullanıcısı iseniz üçlü yatay çizgiye ardından Ayarlar – Hesap Ayarları’na dokunun. Ayarlar menüsünde Sesler’e girin. Burada “Haber Kaynağı’ndaki Videolar Sesli Başlıyor”u kapatın.

Facebook Seslerini Kapatma Nasıl Yapılır ?

#Otomatik Oynatılan Facebook Videoları Nasıl Durdurulur?

#Facebook Beklemeden İsim Değiştirme Nasıl Yapılır ?

#Facebook Messenger’da SMS’lerin Görünmesi Nasıl Engellenir ?

#Facebook Canlı Yayını Nasıl Yapılır ?

#Facebook’tan Video İndirme Nasıl Yapılır?

Yorum Yap

Yorum Yap