Fifa 16 Cihazınız Bu Sürümle Uyumlu Değil Hatası

Fifa 16 Ultimate Team Android oyunu Play Store’da yayınlandı, ancak bazı kullanıcılar Cihazınız Bu Sürümle Uyumlu Değil hatası almakta. Herkesin ve benimde merakla beklediğim bu oyun için böyle bir hata ile karşılaşmakta beni üzdü açıkcası. Zenfone 5 telefonumda bu hata gelirken, Zenfone 2 cep telefonunda kasmalara meydana gelmekte. Bazı LG kullanıcıları da kastığından yakınmakta ve bazı cep telefonlarında da oyun açılış ekranında Messi resmi ile baya beklediğini dile getiriyor.

FIFA 16 Ultimate Team en iyi şu cihazlarda çalışır: Motorola Nexus 6, HTC Nexus 9, HTC M8, Asus Nexus 7 2nd Gen, Samsung Galaxy S6, Samsung Galaxy S6 edge, Samsung Galaxy S5, Samsung Galaxy Alpha, Samsung Galaxy Note Edge, Sony Ericsson Xperia Z2 Tablet, Sony Ericsson Xperia Z3, Samsung Galaxy S4, HTC Nexus 4, LG G2.
ADS

Fifa 16 Cihazınız Bu Sürümle Uyumlu Değil Hatası

Fifa 16 Cihazınız Bu Sürümle Uyumlu Değil Hatası nasıl çözülür ?

Play Store’a girdiğiniz de üstte ki gibi bir hata ekranı geliyorsa bu oyunu yükleyemezsiniz. Oyunun Gereken Andoid sürümü kısmında 4.4 ve üzeri yazmasına rağmen indirilemiyor. Android sürümü yettiği halde indiremeyen var ise bu oyunu harici olarak dışardan apk olarak indirmeliler. Dışardan apk olarak yükleyeceğiniz Fifa 16 Apk dosyasında böyle bir sorun olmayacaktır.

Fifa 16 apk dosyasını buradan indirebilirsiniz. NOT: Link Fobito adresinden sizlere aktarılmıştır, fobito herhangi bir virüs yok diyor. Gelebilecek sorunlardan fobito veya biz sorumlu değiliz.

Tabi Fifa 16 Apk yükleyebilmek için Ayarlar –> Güvenlik –> Bilinmeyen Kaynakları Kapalı halden AÇIK Hale getirmeniz gerekmekte. Ama güncelleme ile EA bu sorunu çözecektir diye düşünüyorum.

Başka Yazı Yok

Kayıt Ol

Zaten üye misiniz? Giriş Yap

Giriş Yap

Henüz üyeliğiniz yok mu? Kayıt Ol