1. Ana Sayfa
  2. İNTERNET
  3. Foursquare Hesabı Nasıl Açılır?

Foursquare Hesabı Nasıl Açılır?

Foursquare Hesabı Nasıl Açılır? 1

Foursquare programını kullanarak hemen çevrenizdeki mekanları keşfetmeye başlayabilirsiniz.

Foursquare, bulunduğunuz mekanlardan yer bildirimi yapmaya yarayan ve bunu yaparken de akıllı telefonların GPS sistemlerinden faydalanan bir programdır. Foursquare kullanabilmek için internet erişiminizin olması şarttır. Foursquare üye olmak için yapılması gereken adımlar;

 

 

1. Adım – Foursquare sitesine gidin

Öncelikle Foursquare sitesinin ana sayfasına gidiyoruz. Burada sağ üst köşede “Kayıt Ol” sekmesine tıklayarak kayıt olma işlemini başlatıyoruz.

2. Adım

Kayıt ol sekmesine tıkladığımızda bize üç farklı kayıt seçeneği sunuyor. Facebook ile Gole + ve başka bir e-posta adresi vasıtası ile kayıt olabiliyorsunuz. Biz başka bir e – posta seçeneğinden hareket ederek kayıt olacağız.

3. Adım

e- posta kullan sekmesini tıkladıktan sonra gelen sayfada sizden adını- soyadınızı, doğum tarihinizi, cinsiyetinizi girmeniz isteniyor. Bilgileri girip kayıt ol sekmesini tıkladıktan sonra karışınıza neleri sevdiğinizi soran bir sekme geliyor.

4. Adım

Neleri sevdiğinizi işaretleyip veya atlayıp diğer sekmeye geçiyorsunuz. Burada da sizi kayıt olduğunuzu belirten başka bir sekme karşılıyor. Kayıt işlemi bittikten sonra size hesabınızı Facebook ve Twitter hesabınıza bağlamak isteyip istediğinizi soruyor. Bundan sonrası tamamen sizin kişisel tercihleriniz ile ilgilidir. Şu andan itibaren Foursquare üyesisiniz. Tebrikler.

Yorum Yap
Kaynak:

Yorum Yap