1. Ana Sayfa
  2. AKILLI TELEFON
  3. Galaxy Tab S3 Özellikleri

Galaxy Tab S3 Özellikleri

Galaxy Tab S3 Özellikleri

Samsung Galaxy Tab S3 tabletlerini tanıttı. Samsung Galaxy Tab S3 Özellikleri ve satış fiyatı ile Tab S3 tanıtım videosunu yazımızda bulabilirsiniz.

Galaxy Tab S3 Özellikleri

Galaxy Tab S3’de 9,7 inçlik 1536 x 2048 çözünürlüğünde Super AMOLED ekranbulunuyor. Ayrıca S-Pen desteğinede sahip. 9 mm kalınlığa sahip geliştirilmiş S Pen, gerçek bir kalem gibi kullanılıyor. Basınca duyarlı 0,7 mm’lik uca sahip olması sayesinde doğal bir yazı deneyimi sunuyor. S Pen, hızlı not almak için Screen Off Memo, kolay düzenleme için PDF Annotation ve profesyonel düzeyde çizim için Gelişmiş Çizim Araçları gibi kullanışlı özellikler içeriyor.

Samsung Galaxy Tab S3, gücünü Qualcomm’un geçtiğimiz yılki üst seviye işlemcisi Snapdragon 820’den alıyor. 4GB RAM ve 64GB dahili depolama alanı olan tablette 6000mAh kapasiteli batarya ve USB Type-C girişi bulunuyor.

Galaxy Tab S3; Samsung’un otomatik odaklama özellikli 13 megapiksel ana kamera ve yüksek kaliteli fotoğraflar için 5 megapiksel ön kamera içeren yenilikçi Galaxy teknolojisinin mirasını sürdürüyor. Tabletlerin aynı zamanda genişletilebilir depolama ve hızlı şarj özellikleri gücün daha verimli kullanılmasını sağlıyor.

Galaxy Tab S3 gerçeğe yakın renkler ve canlı dijital içerikle 10 bit renge sahip HDR (yüksek dinamik aralık) video içeriği destekliyor.

Samsung Flow, güvenli bir giriş için oturum açarken Galaxy Tab S3’de parmak izi ile kimlik doğruluyor. Bu özellik aynı zamanda kesintisiz bir çalışma sağlıyor ve dokümanları mobil cihazdan tablete aktarmak için uyumlu cihazlar arasında kablosuz bağlantı kurabiliyor.

Galaxy Tab S3 Fiyatı

Galaxy Tab S3’ün tavsiye edilen perakende satış fiyatı Galaxy Tab S3 LTE için 2.999 TL ve Galaxy Tab S3 Wi-Fi için 2.499 TL olarak belirlendi.

Yorum Yap

Yorum Yap