1. Ana Sayfa
  2. NASIL YAPILIR ?
  3. Google İş Görüşmesinde Sorulan Beyin Yakan Sorular

Google İş Görüşmesinde Sorulan Beyin Yakan Sorular

Google İş Görüşmesinde Sorulan Beyin Yakan Sorular

Google’da çalışmayı kim istemez ki ? Peki Google iş görüşmelerinde hangi sorular soruluyor? İşte Google İş Görüşmesinde Sorulan Beyin Yakan Sorular ve Cevapları

Google gibi bir firmada çalışmak hemen her alandan tasarımcı ve yazılımcının en büyük hayalidir sanırım. Google.com, maaşı açısından, prestijli ismi ve rahat çalışma ortamı ile iş başvurusu için ideal teknoloji şirketlerinin en başında gelmektedir.

Google’ın iç dünyasıyla ilgili izlediğimiz tüm tanıtıcı videolarda herkesin yüzünde aşırı bir mutluluk ifadesi vardır, keza çalışma koşullarının ne kadar esnek olduğunun sürekli altı çizilir (pijamalarla işe gidip gelmeler, işyerindeki pinpon masaları vs).

Yaratıcılık zahmetli olabilir ve bazıları bunun sıkıcı olduğunu düşünebilir. Değişik yaklaşımlar geliştirmekten korkmamak ve sonuca ulaşmak için farklı fikirleri denemek belki de yaratıcılığın özünü oluşturuyor. Belki de mülakatlarda adaylara bu kadar ter döktürülmesinin altında yatan neden budur.

Google İş Görüşmesinde Sorulan Beyin Yakan Sorular

Bu soruların çoğunlukla doğru bir cevabı yoktur. Çok farklı, çok değişik sonuçlara ulaşılabilir. Firmanın asıl amacı adayın soruyu keşfetme çabasını görmek, sorduğu soruları dinlemek ve ne kadar geniş – sıradışı düşünebileceğini gözlemlemektir.

Google İş Görüşmesinde Sorulan Beyin Yakan Sorular ve cevapları için galerimizde gezintiye çıkabilirsiniz.

Yorum Yap

Yorum Yap