HTC One M9 Kullanıcılarının En Sık Karşılaştıkları Sorunlar ve Çözümleri

HTC One M9 Kullanıcılarının En Sık Karşılaştıkları Sorunlar ve Çözümleri

HTC One M9 Kullanıcılarının En Sık Karşılaştıkları Sorunlar ve Çözümleri

HTC One M9, kendinden önceki M7 ve M8 modellerinin üzerine her ne kadar çok fazla bir şey koymamış olsa da, kullanıcıların bu modeli de hem tasarımı hem de iyi donanım özellikleri nedeniyle tercih edecekleri bir gerçek. Aynı zamanda Sense adlı launcherı sayesinde en problemsiz çalışan arayüzlerden birisine sahip olan HTC One M9, böylelikle kolaylığı ve performansı bir arada görmek isteyen kullanıcılara hitap ediyor.

Ancak cihazın bazı konularda sahip olduğu sorunlar da mevcut ve bunların üzerinden gelebilmeniz için HTC One M9 kullanıcılarının en sık karşılaştıkları sorunlar ve çözümleri hakkında kısa bir rehber hazırlamaya karar verdik. Dilerseniz lafı çok uzatmadan hemen bu sorunlara kısa bir bakış atalım ve muhtemel çözümleri değerlendirelim.

Titreşim Çalışmıyor

640x329xhtc-one-m9-kullanicilarinin-en-sik-karsilastiklari-sorunlar-ve-cozumleri-blog-1

Bazı kullanıcıların titreşim özelliğinin çalışmadığına dair şikayetleri mevcut. Bu sorunun üstesinden gelmek için deneyebilecekleriniz şu şekilde:

Çağrı yapma aracını açın ve *#*#3424#*#* yazdıktan sonra kabul et seçeneğini kullanın. Karşınıza çıkan araç HTC’nin test uygulaması ve bu uygulamanın içerisindeki “Vibration Test” seçeneğini kullanarak bir titreşim testi yapın. Eğer test esnasında titreşim çalışmazsa titreşim motorunda bir sorun olabilir ve garantiden tamir edilmesini isteyebilirsiniz.

Eğer testte sorunsuz çalışan titreşim, telefonu kullanırken çalışmıyorsa titreşim ayarlarını doğru yaptığınızdan emin olmayı unutmayın ve cihazınızı yeniden başlatmayı deneyin.

Sosyal Medyada Paylaşın:
Kaynak:

BİRDE BUNLARA BAKIN

Düşüncelerinizi bizimle paylaşırmısınız ?

Yorum yazmak için giriş yapmalısın
Sitemizde bilgisayar ve akıllı telefon kullanıcılarının sık karşılaştığı sorunlara ait çözümleri bulabilirsiniz.